Nowe zabawki od Fisher Price z serii Oktonauci

Nowa seria zabawek of firmy Fisher Price jest inspirowana jednym z najbardziej popularnych, animowanych seriali dla dzieci Oktonauci. Bajka, która odniosła sukces na całym świecie wreszcie dotarła do Polski. Razem z drużyną Oktonautów maluchy przenoszą się w magiczny, podwodny świat i uczą dbać o środowisko naturalne. Oktonauci to pełna humoru i zabawy opowieść o odważnych zwierzątkach z misiem polarnym na czele, które co dzień przemierzają dno oceanu ratując zagrożone gatunki zwierząt i ich siedliska. Serial wykształca w dzieciach empatię i wrażliwość, zwracając ich uwagę na potrzebę dbania o środowisko naturalne, w którym żyjemy.

O czym opowiada serial Oktonauci?

Ekipa Oktonautów to fantastyczne i odważne zwierzaki, które dzielnie stawiają czoła zagrożeniom. Ich leaderem jest miś polarny o wielkim sercu – kapitan Barnie. Kapitan jest troskliwy i opiekuńczy, jest też świetnym pilotem i przywódcą. Śmiałek Kocurro z przepaską na oku był w przeszłości piratem. Kocha przygody, jest niecierpliwy i wszędzie go pełno. Wyróżnia się niezwykłą odwagą i śmiałością. Dzieci pokochają także najmłodszego z załogi – pingwinka Pinia, który jest niesamowicie szczery, troskliwy i urzeka wszystkich swoim ogromnym sercem. Gapowaty Kolumbik także skradnie serca najmłodszych, a zabawne scenki z bohaterem pozostaną na długo w pamięci. Założycielem drużyny jest Profesor Atrament, który posiada niezwykle rozległą wiedzę o podmorskim świecie. Pozostali członkowie załogi: Dusia, Xenia i Tuptuś Natek to równie barwne i odznaczające się postaci, które zabiorą malucha w niezwykłą i wciągającą podróż.

Czym wyróżniają się zabawki z serii?

Seria zabawek Oktonauci to zabawki, dzięki którym dziecko rozwinie podczas zabawy swoją wyobraźnię i kreatywność. Zestawy z figurkami, pojazdami i akcesoriami posłużą maluchowi do odgrywania ulubionych scenek z serialu oraz swoich własnych historii. Zabawki odznaczają się wysoką jakością, wiernym odzwierciedleniem bohaterów i gadżetów, a niektórymi z nich można nawet bawić się w wodzie.

Zabawki z serii Oktonauci – pojazdy i figurki

Zobaczcie, co producent przygotował dla małych fanów serialu Oktonauci.

Oktopod to baza wypadowa ekipy naszych morskich ratowników. Jest wyposażona w urządzenia monitorujące dno morskie. W każdej z katapult znajduje się urządzenie do wystrzeliwania szlamu oraz zjeżdżalnia, dzięki której bohater szybko i bezpiecznie wyląduje na dnie morskim. Centrum dowodzenia kapitana Barniego to zabawka zaprojektowana z ogromną dbałością o szczegóły, która niemal idealnie odzwierciedla bazę, którą dzieci znają z serialu. Dodatkowym atutem są sygnały świetle i dźwiękowe, które możemy uruchomić podczas zabawy.

Ekipa Oktonautów jest tak szybka i skuteczna dzięki swoim niesamowitym, dostosowanym do warunków pojazdom. Dla jak największej satysfakcji i radości dziecka firma Fisher Price zaprojektowała charakterystyczne pojazdy i wyposażyła je w moduł zdalnego sterowania. Pojazd GUP-B to łódź podwodna Kocurro. Wyglądem jest zbliżona do rekina – posiada nawet płetwy, oczy i groźne szczęki. Ma pomarańczowy kolor i jest półprzeźroczysta. Wyposażono ją w miejsce dla figurki dzielnego kota. Zabawka posiada trzy ruchome koła, dzięki którym porusza się po twardych powierzchniach, a dziecko może nią sterować za pomocą dołączonego pilota. Podobnie jest w przypadku zielonej amfibii Kapitana Barniego. Jego pojazd GUP-K ma wielkie koła i kłapiącą paszczę krokodyla. Może poruszać się do przodu, do tyłu, a nawet na boki. Jest też wyposażony w dwie niewielkie łódeczki. Do zestawu dołączono figurkę misia Barniego oraz pilot, za pomocą którego można sterować łodzią.

W serii znalazł się także pojazd – krab, który służy Oktonautom do poruszania się po grząskim, morskim dnie. Dowodzi nim przywódca ekipy. Owalny, żółty pojazd z przeźroczystym kokpitem posiada sześć szarych „nóżek” oraz ramiona ze szczypczykami i wiertłem. W zestawie dostępna jest także figurka Barniego, którą można umieścić w pojeździe.

Polecamy także inne pojazdy z serii: Okto – dźwig czy Okto-piłę, pojazd Dusi GUP-X czy łódź podwodną Pinia. Zestawy z pojazdami zawierają figurki głównych bohaterów, a także niezbędne akcesoria (pociski do broni, gadżety, figurki morskich zwierzaków).

Fisher Price wyprodukowało także zestawy figurek z charakterystycznymi dla każdego z bohaterów akcesoriami. Figurka Kapitana Barniego w zielonym kombinezonie posiada przyssawki, dzięki którym można ją powiesić na kafelkach w łazience, a figurka Kolumbika jest wyposażona w zdejmowany, ochronny kask. Figurka Tuptusia Natka jest w zestawie z krabikiem oraz gadżetem do łapania małych, zagrożonych stworzeń. Sprawdź także kulisty plecak, dołączony do figurki Pinio i zbadaj niebieską ośmiorniczkę – pacjentkę profesora Atramenta!

Nowe zestawy inspirowane bajką Oktonauci to gwarancja świetnej, wielogodzinnej zabawy z ulubionymi bohaterami. Można zebrać wszystkie figurki i jeszcze raz przeżyć niesamowite przygody z drużyną morskich ratowników.

Post Author: kimland-wp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *