Kategorie
Playmobil Action 9126 Skała do wspinaczki ze schroniskiem górskim
214.00 PLN
(173.98 PLN netto)
172.00 PLN
(139.84 PLN netto)
Playmobil Klocki City Life 5570 Żłobek
54.00 PLN
(43.90 PLN netto)
44.00 PLN
(35.77 PLN netto)
Playmobil 6923 City Action - Motor policyjny ze światłem LED
53.00 PLN
(43.09 PLN netto)
45.00 PLN
(36.59 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Karta Stałego Klienta

Karta Stałego Klienta przeznaczona jest dla osób, które w sumie dokonały zakupów w naszym sklepie na kwotę powyżej 500 zł. Karta upoważnia do otrzymania 5% rabatu zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym przy każdych kolejnych zakupach. Osoby zamawiające tylko przez internet otrzymają stały rabat w wysokości 5% przypisany do konta.

 

REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA

Niniejszy regulamin określa zasady przyznawania i korzystania z Karty Stałego Klienta wystawionej przez Krzysztof Wąsowicz Zabawki KiM ul. Josepha Conrada 55b 31-357 Kraków. Karta Stałego Klienta daje prawo otrzymania rabatu oraz korzystania z ofert specjalnych przy zakupie towarów w sklepie stacjonarnym KIMLAND przy ulicy Josepha Conrada 55b w Krakowie oraz w sklepie internetowym www.kimland.pl

1.    Wystawcą Karty Stałego Klienta jest Krzysztof Wąsowicz Zabawki KiM ul. Josepha Conrada 55b, 31-357 Kraków.

2.    Karta Stałego Klienta upoważnia do uzyskania 5% rabatu na zakupy w sklepie stacjonarnym KIMLAND oraz w sklepie internetowym www.kimland.pl

3.    Do otrzymania Karty Stałego Klienta upoważniona jest każda osoba, która przedstawi paragony lub kopie paragonów za zakup towarów w sklepie KIMLAND na łączną kwotę powyżej 500 zł.

4.    Karta Stałego Klienta nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankową. Może być używana wyłącznie zgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu. Nie upoważnia do wymiany rabatu na gotówkę.

5.    Warunkiem otrzymania karty jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

6.    Formularz zgłoszeniowy musi zostać potwierdzony przez pracownika sklepu z zabawkami KIMLAND.

7.    Wypełniając i podpisując formularz zgłoszeniowy klient wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie zawartych w formularzu danych oraz potwierdza ich autentyczność.

8.    Karta Stałego Klienta jest kartą imienną – na karcie widnieje imię i nazwisko właściciela – i opatrzona jest indywidualnym numerem.

9.    Jedyną osobą uprawnioną do posługiwania się Kartą Stałego Klienta jest użytkownik wskazany na Karcie oraz małżonek. Prawo do rabatów wynikających z posiadania Karty Stałego Klienta nie może być cedowane na inną osobę.

10.   Posiadacz karty zobowiązany jest do promowania sklepu z zabawkami Kimland wśród rodziny i znajomych.

11.   Warunkiem uzyskania rabatu przy zakupach w sklepie z zabawkami KIMLAND jest okazanie Karty Stałego Klienta sprzedawcy przed nabyciem towaru. W przypadku zakupów w sklepie internetowym www.kimland.pl warunkiem jest podanie kodu rabatowego.

12.   Rabaty z dwóch lub więcej Kart Stałego Klienta nie sumują się.

13.   Sklep z zabawkami KIMLAND zastrzega sobie prawo do wyłączenia rabatów wynikających z Karty Stałego Klienta dla niektórych towarów.

14.   Karta Stałego Klienta uszkodzona w sposób uniemożliwiający identyfikację Karty lub właściciela nie będzie honorowana.

15.   W przypadku zgubienia lub zniszczenia Karty Stałego Klienta, właściciel powinien zgłosić się z dokumentem potwierdzającym tożsamość, by otrzymać duplikat.

16.   Za wystawienie Karty Stałego Klienta, lub jej duplikatu nie jest pobierana opłata.

17.   Sklep z zabawkami KIMLAND zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie Karty Stałego Klienta.

18.   Wystawca zastrzega sobie prawo do unieważnienia Karty w przypadku, gdy jej właściciel świadomie udostępnia ją osobom trzecim w celu uzyskania przez nie dodatkowych zniżek lub innych korzyści wynikających z posiadania Karty.

19.   Na wybrane produkty oferowane w sklepie z zabawkami KIMLAND mogą obowiązywać inne rabaty i promocje, niż wynikające z posiadanej Karty Stałego Klienta.

20.   Użytkownik Karty Stałego Klienta może być proszony o okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość przy posługiwaniu się nią.

21.   Karta Stałego Klienta jest ważna bezterminowo.

22.   Klient akceptuje postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie w momencie podpisania formularza zgłoszeniowego. Treść regulaminu dostępna jest na stronie sklepu internetowego  www.kimland.pl pod adresem http://www.kimland.pl/karta-stalego-klienta

23.   Karta Stałego Klienta zostanie wydana na miejscu, w sklepie z zabawkami Kimland przy ul. Josepha Conrada 55b, 31-357 Kraków po spełnieniu przez klienta warunków określonych w niniejszym regulaminie.