Kategorie

Paczki świąteczne dla dzieci

 

PACZKI ŚWIĄTECZNE DLA DZIECI

Jako firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy akcje związane z przygotowywaniem i kompletowaniem paczek dla dzieci pracowników różnych firm. Z przyjemnością zajmiemy się również dobraniem zestawów prezentowych z okazji klasowych mikołajek, dnia chłopaka czy innych szkolnych/ przedszkolnych wydarzeń jak chociażby zakończenie roku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając preferencje i założony przez klientów budżet.

PACZKI DLA DZIECI PRACOWNIKÓW

Wielokrotnie zajmowaliśmy się kompletowaniem prezentów świątecznych dla dzieci pracowników różnych firm i instytucji. Podczas całego procesu pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami, którzy mogą na bieżąco monitorować postęp prac oraz wprowadzać rozmaite modyfikacje. Gotowe paczki nadajemy firmą kurierską lub dowozimy we własnym zakresie w zależności od tego, gdzie zlokalizowana jest siedziba firmy.

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA NA PREZENTY ŚWIĄTECZNE

Prezenty świąteczne dla dzieci można zamawiać, kontaktując się z nami drogą mailową lub telefoniczną – ustalimy wówczas warunki współpracy oraz sposób dobru produktów. Klienci mogą składać zamówienia na poszczególne zabawki w kilku turach, samodzielnie robić zamówienia na stronie internetowej lub wybrać propozycje gotowych zestawów prezentowych przygotowanych przez naszych pracowników.