Kategorie

Biżuteria Melissa and Doug

Biżuteria Melissa and Doug

Biżuteria Melissa and Doug

Samodzielnie wykonana biżuteria stanowi piękną ozdobę każdej dziecięcej stylizacji, ale jest też wyjątkowym i unikalnym prezentem dla najlepszej koleżanki czy przyjaciółki. Zestawy to tworzenia biżuterii marki Melissa and Doug składają się z konkretnej liczby koralików oraz sznureczków – z załączonych części należy samodzielnie nawlec kolorowe paciorki, tworząc bransoletki i naszyjniki. Koraliki wykonane zostały oczywiście z drewna i są pokryte w pełni bezpieczną farbą – rozmaite wzory pozwalają stworzyć ozdoby z serduszkami, literkami, motylkami i kółeczkami. Zestawy przeznaczone są dla dzieci powyżej 4. roku życia, a zabawa w nawlekanie świetnie wpływa na kreatywność, pomysłowość oraz rozwój zdolności manualnych. Biżuteria Melissa and Doug spodoba się dziewczynkom w różnym wieku!

Melissa and Doug koraliki

Zestawy drewnianych koralików amerykańskiej marki Melissa and Doug staną się idealnym pomysłem na prezent dla wszystkich dzieciaków, uwielbiających kreatywną i zajmującą zabawę. Koraliki w całości wykonane są z litego drewna, a zadaniem maluchów jest nawlekanie ich według własnego pomysłu i uznania, by stworzyć jak najpiękniejszą biżuterię! Każdy zestaw zawiera sznureczki, jakie można przycinać na dowolną długość, wykonując w ten sposób naszyjniki czy bransoletki – propozycje Melissa and Doug posiadają koraliki z ozdobami w kształcie motylków, kwiatuszków czy kwadracików z literkami alfabetu! Samodzielnie utworzona biżuteria ma niepowtarzalny charakter i każda dziewczynka będzie wracać do niej z ogromnym sentymentem.

Wśród szerokiego asortymentu zestawów z koralikami znaleźć można takie, które zawierają 45 elementów, ale też takie, zawierające ich sporo ponad 200 sztuk.

 

Biżuteria Melissa and Doug z oferty Kimland:

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Melissa & Doug - On the Go - Bransoletki przyjaźni - 19422 Stwórz bransoletki dla ..
38.00 PLN
Drewniane Koraliki do Nawlekania Motyle - Melissa & Doug 14179 Ten zestaw umożliwi k..
53.00 PLN
Koraliki do Nawlekania Kwiaty  - Melissa & Doug 19494 Zestaw zawiera 45 koralik..
27.00 PLN
Koraliki do Nawlekania Literki - Melissa & Doug 13774 Ten zestaw umożliwi każdej dzi..
89.00 PLN
Koraliki do Nawlekania Serduszka - Melissa & Doug 14175 Ten zestaw umożliwi każdej d..
55.00 PLN
Melissa & Doug - Stwórz własną biżuterię - Zestaw do robienia bransoletek - 14217 ..
32.00 PLN
Melissa & Doug - Drewniane Koraliki do Nawlekania Kwiaty Po raz kolejny firma Melissa&..
49.00 PLN 42.00 PLN
Koraliki do Nawlekania Duży Zestaw Kwiaty i Motyle - Melissa & Doug 14169 Ten zestaw..
69.00 PLN
Koraliki do Nawlekania Serca - Melissa & Doug 19495 Zestaw zawiera 45 koralikó..
27.00 PLN