Kategorie

Zabawa na świeżym powietrzu z Melissa and Doug

Zabawa na świeżym powietrzu z Melissa and Doug

Zabawa na świeżym powietrzu z Melissa and Doug

Zabawa na podwórku czy w ogrodzie to świetny sposób na zachęcenie dzieci to aktywności ruchowej, szczególnie gdy za oknem jest piękna pogoda, a temperatura robi się coraz wyższa. Marka Melissa&Doug ma w swojej ofercie wiele produktów, które uświetnią czas spędzany na świeżym powietrzu – latawce, namioty, akcesoria do piaskownicy czy gry zręcznościowe pozwolą maluchom bardzo produktywnie spędzić czas z dala od ekranu telewizora czy komputera.

Puszczanie latawców to zabawa, którą z dzieciństwa pamiętają nasi rodzice i dziadkowie – złapanie najlepszego podmuchu wiatru nie jest wcale takie proste, ale gdy nam się to uda, można podziwiać, jak latawiec szybuje wysoko w górze. Kolorowe latawce wykonane z trwałych materiałów sprawią, że każdy maluch szybko złapie „bakcyla” i stanie się mistrzem podniebnych pokazów! Namiot dla dzieci pozwoli im z kolei ukryć się podczas zabawy w chowanego, czy w spokoju poczytać książkę lub zorganizować bazę dla siebie i swoich rówieśników, a akcesoria do piaskownicy staną się nieodzownym elementem tworzenia okazałych budowli i zamków z piasku.

Latawiec Melissa and Doug

Latawce Melissa and Doug podsuwają pomysł na niezapomnianą przygodę na zewnątrz, która nigdy się nie skończy! Im lepszy podmuch wiatru, tym lepiej, szczególnie że każdy z latawców oferowanych przez amerykańską firmę prezentuje się obłędnie ze względu na ciekawą kolorystykę i finezyjne wstążki czy tasiemki, które przepięknie falują! W asortymencie znajdują się latawce w kształcie smoków czy motyli, ale też klasycznych, wielobarwnych rombów. Każdy latawiec Melissa and Doug posiada stabilny stelaż, więc nie ma obaw, że zostanie szybko zniszczony podczas zabawy – dzieciaki mogą puścić wodze fantazji i rozpocząć zabawę, biegając na dworze i łapiąc każdy podmuch wiatru! Latawce są kolorowe i bardzo szczegółowe.

Zabawy na świeżym powietrzu to niebywała okazja do odbycia wielu ciekawych przygód, które zapadną maluchom na długo w pamięć, a przy okazji pozwolą rozwinąć sprawność ruchową i kondycję fizyczną.  

 

Zabawa na świeżym powietrzu z Melissa and Doug z oferty Kimland:

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Melissa & Doug - Kolorowy młynek do piasku - 16427 Przesyp ziarenka piasku przez zie..
85.00 PLN
Melissa & Doug - Latawiec klasyczny Ptak - 40215   Latawce to klasyczna zabawka,..
79.00 PLN
Melissa & Doug - Latawiec klasyczny Smok - 40217   Czarny cień przesłonił słońce..
99.00 PLN
Melissa & Doug - Latawiec sportowy - Jastrząb Skyhawk 40216 Latawiec to klasyczna, tradyc..
75.00 PLN
Melissa & Doug - Latawiec klasyczny tęczowy - 40212   Ojczyzną nowoczesnych lata..
59.00 PLN
Melissa & Doug - Mini latawiec - Motylek 40206 Latawiec to klasyczna, tradycyjna zabawka,..
25.00 PLN
Melissa & Doug - Mini latawiec tęczowy - Delta 40208 Latawiec to klasyczna, tradycyj..
25.00 PLN
Melissa & Doug - Konewka z kameleonem 16725 Dzieci świetnie odnajdują się w roli ogr..
62.00 PLN
Melissa & Doug - Konewka z kwiatkiem 16724 Dzieci uwielbiają zabawę w ogrodzie! Lubi..
52.00 PLN
Zestaw 8 Pachołków - Melissa & Doug 14004 Zestaw ten składa się z 8 pachołk&o..
55.00 PLN