Kategorie

Zajezdnia dla trzech lokomotyw do kolejek drewnianych BigJigs BJT119

Zajezdnia dla trzech lokomotyw do kolejek drewnianych BigJigs BJT119
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT119
Kod EAN: 691621091197
• Dostępny
Cena: 82.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT119 Drewniana Zajezdnia 

Każdy miłośnik kolei wie, że dobry tor kolejki drewnianej powinien być wyposażony w zajezdnię. Parowozownia to miejsce odpoczynku dla pociągów po całym dniu pracy. W tym miejscu mają również postuj te pociągi, które nie wyjeżdżają akurat w trasę. Wydrążone tory tworzą drogi dojazdowe do każdego ze stanowisk. Produkt ten na pewno pobudzi wyobraźnię każdego dziecka, dostarczy nowych pomysłów do zabawy kolejką oraz zapewni wiele frajdy. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Ilość elementów: 1
  • Producent: BigJigs
  • Wiek dziecka: 3+
  • Nr katalogowy: BJT119
  • Wymiary opakowania: 27 cm x 23 cm x 15 cm 
  • Wymiary zajezdni: 27 cm x 23 cm x 15 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.