Kategorie
Hot Wheels Star Wars Statek kosmiczny Tie Fighter CGW53
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
AUTA CARS Zdalnie sterowany Zygzak McQueen + opaska na rękę FGN51
209.00 PLN
(169.92 PLN netto)
157.00 PLN
(127.64 PLN netto)
DJECO Zestaw artystyczny Kolorowanka z flamastrami - Zwierzęta 08990
66.00 PLN
(53.66 PLN netto)
54.00 PLN
(43.90 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BigJigs Wiadukt 70 cm do kolejek drewnianych BJT193

BigJigs Wiadukt 70 cm do kolejek drewnianych BJT193
Kod produktu: BJT193
• Niedostępny
Cena: 69.00 PLN (56.10 PLN netto)

Kolejka Drewniana BJT193 Wiadukt 70 cm

 

Każda trasa kolejki drewnianej powinna posiadać most. Ten fantastyczny wiadukt ma aż 70 cm długości i jest doskonałym dodatkiem do każdego toru kolejowego. Jest to klasyczny most, który umożliwi przeprowadzenie pociągu ponad inną trasą kolejową, rzeką lub drogą. Z pewnością uatrakcyjni to przebieg trasy i zapewni wiele niezapomnianych wrażeń podczas zabawy. Zabawa konstrukcyjna tego typu poszerzy u dziecka wyobraźnię przestrzenną oraz rozwinie umiejętność logicznego myślenia, a także koordynację wzrokowo-ruchową.  Produkt ten jest wspaniałym pomysłem w celu rozszerzenia dotychczasowej kolekcji, który dodatkowo przyniesie nowe pomysły do zabawy kolejką. Zestaw wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)


 

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT193
  • Iliśc elementów: 1
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 50 cm x 10 cm x 5 cm

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.