Kategorie

VTech Baby - Roztańczone biedroneczki - 60477

VTech Baby - Roztańczone biedroneczki - 60477
VTech Baby - Roztańczone biedroneczki - 60477 VTech Baby - Roztańczone biedroneczki - 60477 VTech Baby - Roztańczone biedroneczki - 60477
Kod produktu: 60477
Kod EAN: 5900511604771
Cena: 109.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

VTech Baby - Roztańczone biedroneczki - 60477

Mała biedroneczka i jej mama wybrały się na łąkę na spacer! A na łonie natury zabawa smakuje najlepiej! Dołącz do wesołych owadów i poznaj świat kolorów, kształtów i cyferek. Duża biedronka posiada sześć otworów na klocki o różnych kształtach. W środku każdego otworu znajduje się przycisk, który uruchamia dźwięki, wypowiedzi, frazy, melodie i piosenki do posłuchania. Małej biedroneczce można urządzić fantastyczną karuzelę, okręcając ją dookoła własnej osi na specjalnej platformie z panelem elektronicznym. Do zabawki dołączono sześć ponumerowanych klocków o różnych kolorach i kształtach.

Zabawka interaktywna VTech Baby jest odpowiednia już dla rocznego dziecka. Uczy cyferek, rozróżniania kształtów i kolorów, odgłosów natury oraz umiejętności motorycznych. Na przełączniku można wybrać jeden z dwóch trybów zabawy: muzyczny lub edukacyjny, lub całkowicie wyłączyć dźwięki zabawki.

Wymiary dużej biedronki: ok. 30cm x 20cm x 14cm
  • Producent: VTech
  • Numer katalogowy: 60477
  • Wiek dziecka: 12-36 mies.
  • Wymiary opakowania: 30cm x 28cm x 15cm

Pierwsza zabawka marki VTech powstała już w 1976 roku. W ciągu tych ponad 40-stu lat firma stała się jednym z największych producentów zabawek elektronicznych dla dzieci. Misją VTech jest edukowanie dzieci poprzez dostarczenie im atrakcyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych zabawek. Pomysłowe wzornictwo, zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysoka jakość materiałów to tylko część zalet zabawek VTech. Co ważne, wszystkie produkty marki są projektowane i testowane przez doświadczonych pedagogów, którzy jak nikt inny znają potrzeby dzieci. Edukacyjne treści są dostosowane do wieku i poziomu rozwoju maluchów, kolorowe przyciski i przełączniki pobudzają ciekawość świata i chęć odkrywania nowego, a wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia trwałość zabawek. Wszystkie zabawki VTech są dostępne w polskiej wersji językowej, a poprzez dobór słownictwa, wyrażeń i wesołych piosenek wpływają na proces nauki mówienia.