Kategorie

Treasure X - Skrzynia z trzema blokami - Figurki i skarby do odkopania - Legends of Treasure 41501

Treasure X - Skrzynia z trzema blokami - Figurki i skarby do odkopania - Legends of Treasure 41501
Treasure X - Skrzynia z trzema blokami - Figurki i skarby do odkopania - Legends of Treasure 41501 Treasure X - Skrzynia z trzema blokami - Figurki i skarby do odkopania - Legends of Treasure 41501 Treasure X - Skrzynia z trzema blokami - Figurki i skarby do odkopania - Legends of Treasure 41501 Treasure X - Skrzynia z trzema blokami - Figurki i skarby do odkopania - Legends of Treasure 41501 Treasure X - Skrzynia z trzema blokami - Figurki i skarby do odkopania - Legends of Treasure 41501
Kod produktu: 41501
Kod EAN: 630996415016
• Niedostępny
Cena: 144.00 PLN 134.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Treasure X - Skrzynia z trzema blokami - Figurki i skarby do odkopania - Legends of Treasure 41501

Dawno, dawno temu, dziewięciu legendarnych łowców podjęło się misji odnalezienia najrzadszego skarbu na całym świecie. Niestety, szczęśliwiec, który znalazł ukryty głęboko w skale skarb, został objęty klątwą! Jego ciało pokryło się złotym kruszcem, jednak on sam zyskał nieśmiertelność i chwałę jako najlepszy spośród wszystkich łowców skarbów po wsze czasy. Nasza podróż przez 10 ekscytujących poziomów zabawy będzie polegała na odkrywaniu szkieletów łowców, przy których znajdziemy skarb pokryty prawdziwym złotem!

Teraz i Ty możesz zostać poszukiwaczem skarbów z nowymi zestawami Treasure X Legends od Treasure. Otwórz wielką, złotą skrzynię i wyjmij trzy bloki. Wyciągnij z opakowania sekretną mapę. Znajdź miejsce na „skalnym” bloku, w którym rozpoczniesz wykopki, oznaczone symbolem „x”. Użyj magicznego przedmiotu – złotej monety, by odkryć sekret ukrytego skarbu. Weź w dłoń specjalne narzędzie z czterema różnymi końcówkami i zacznij kopać w skale. Po chwili natkniesz się na pozłacane kości i broń należące do jednego z łowców. Skompletuj figurkę łącząc poszczególne elementy, a następnie otwórz tajemniczą złotą skrzynkę. Dodaj nieco wody, by rozpuścić substancję, która pokrywa Twój skarb! Powtórz czynność rozłupując dwa pozostałe bloki skalne. W jednym z nich znajdziesz skarb, który pokryty jest prawdziwym złotem!

Treasure X to niesamowita radość odkrywania! Zabawa zaczyna się już w momencie rozpakowywania, któremu towarzyszy dreszczyk ekscytacji. Ukryta wewnątrz sypkiej, łatwej do rozłupania „skały” figurka i skarb to niespodzianki. Nigdy nie wiemy, który model znajduje się w środku. A w tej serii do zebrania jest aż 9 figurek akcji! Do zestawu dołączono przewodnik dla kolekcjonera.

  • Producent: Moose Toys
  • Seria: Treasure X
  • Numer katalogowy: 41501
  • Sugerowany wiek: 5+
  • Wymiary opakowania: 31cm x 16cm x 10cm