Kategorie

Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Nocna dostawa - Zestaw świecący w ciemności GGL75

Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Nocna dostawa - Zestaw świecący w ciemności GGL75
Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Nocna dostawa - Zestaw świecący w ciemności GGL75 Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Nocna dostawa - Zestaw świecący w ciemności GGL75 Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Nocna dostawa - Zestaw świecący w ciemności GGL75 Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Nocna dostawa - Zestaw świecący w ciemności GGL75 Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Nocna dostawa - Zestaw świecący w ciemności GGL75
Marka: Fisher Price
Kod produktu: GGL75
Kod EAN: 887961782004
• Dostępny
Cena: 189.00 PLN 178.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Nocna dostawa - Zestaw świecący w ciemności GGL75

 

Tomek i Karolek zostali oddelegowanie do pracy na nocnej zmianie! Ich zadaniem jest sortowanie i transportowanie paczek, które następnego ranka mają opuścić Wyspę Sodor. Trakcja kolejowa, po której jeździ Tomek, ma kształt ósemki i częściowo wiedzie przez wiadukt ustawiony na podpórkach. Po jednej stronie znajduje się rusztowanie z chwytakiem, który opuszcza skrzynki wprost do wagoników Tomka. Następnie lokomotywa pędzi do platformy, przy której pracuje dźwig Karolek. Ten odbiera od Tomka paczki i segreguje je we właściwym miejscu. Pewnie wielu z Was zastanawia się jak możliwa jest praca w nocy w magazynie bez oświetlenia? Tomek wynalazł na to sposób – jego specjalna lampa oświetla tory sprawiając, że świecą w ciemności! To super atrakcja dla dzieci w różnym wieku.

W zestawie znajdziemy lokomotywę Tomka z napędem na baterie, który będzie samodzielnie poruszał się po świecących w ciemności torach. Tomek ciągnie żółty wagonik ze skrzynkami. Dźwig Karolek został natomiast wyposażony w ramię z hakiem, za pomocą którego może przenosić pakunki. Tory można ułożyć na różne sposoby, a część drogi będzie przebiegać na podwyższeniu, dzięki włożonym pod toru podpórkom.

Zestaw zawiera ponad 20 elementów do kreatywnej zabawy z ulubionymi bajkowymi bohaterami.

Wymagane baterie: 2x AAA nie są zawarte w zestawie. 

  • Producent: Fisher Price
  • Seria: Trackmaster
  • Numer katalogowy: GGL75
  • Wiek dziecka: 3 +
  • Wymiary opakowania: 41cm x 33cm x 8cm