Kategorie

Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22

Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22
Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22 Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FGR22
Kod EAN: 887961512311
• Niedostępny
Cena: 625.00 PLN 425.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Tomek i Przyjaciele - Super Stacja - Olbrzymi zestaw torów i dodatków FGR22

 

Marzysz o tym, by razem z Tomkiem i jego przyjaciółmi wspólnie przeżywać bajkowe przygody? Chciałbyś odwiedzić swoje ulubione lokomotywy na Wyspie Sodor? Z najnowszym zestawem kolejki Tomek i Przyjaciele od Fisher Price Twoje marzenia mogą się spełnić! Gigantyczny (największy, jaki do tej pory powstał!) zestaw torów i dodatków pozwala na zbudowanie Wyspy Sodor z najpopularniejszymi miejscami, doskonale pamiętanymi przez wszystkim małych widzów serialu animowanego. Zestaw zawiera ponad 10 metrów toru! Z dostępnych elementów zbudujesz aż trzy poziomy do wesołej, kreatywnej i pełnej przygód zabawy z ulubionymi bajkowymi bohaterami. Zestaw można konfigurować na kilka sposobów, dostosowując go do wolnej przestrzeni w pomieszczeniu czy konkretnego pomysłu na zabawę. Co ciekawe, na torach z zestawu będą poruszać się lokomotywy ze wszystkich istniejących serii kolejki Tomek i Przyjaciele (TrackMaster, Take’n’Play, Adventures, Minis  i kolejki drewnianej). Dodatkowo, zestaw przekształcimy w garaż dla ponad stu lokomotyw, które umieścimy na specjalnych miejscach lub zawiesimy na zaczepach.

Głównym (i największym) elementem zestawu jest Zajezdnia Domkowo, którą montujemy na szarej platformie, którą z kolei mocujemy na trzech „nogach” – rusztowaniach z miejscami parkingowymi dla lokomotywek. Te z kolei stoją na „domkach” – stacji Grotkowo - Knapford, Warsztacie Parowozów i maszynowni, pod którymi lokomotywki mogą przejeżdżać. Na dachu zajezdni Domkowo umieszczono port Rybkowo – Brendam z dźwigiem Karolkiem, który może podnosić i przenosić ładunki oraz pełnić funkcję windy dla lokomotywek. Tu także znajduje się Centrum Ratownicze z lądowiskiem dla helikoptera Harolda. Tory możemy rozmieścić na wiele różnych sposób, ale jedną z największych atrakcji jest możliwość zorganizowania wyścigu równoległego. W takim przypadku pod jednym z torów możemy dodatkowo ulokować Kamieniołom pod Niebieską Górą. Do zestawu dołączono mnóstwo akcesoriów, dzięki którym możliwa będzie zabawa na wiele różnych sposób, m.in. obrotową zwrotnicą z funkcją „stop”, podpórki, zjazdy, tunele, pojazd i cztery elementy towarowe oraz adaptery, które umożliwiają połączenie Super Stacji z innymi zestawami z serii Kolejka Tomek i Przyjaciele.

Do zestawu dołączono trzy lokomotywy z różnych serii – Tomka (TrackMaster z napędem na baterie), Piotrusia (Adventures), Kubę (Minis) oraz Harolda. Pozostałe lokomotywki i pojazdy, które przedstawiono na zdjęciach, sprzedawane są oddzielnie.

Animowany serial Tomek i przyjaciele oparty jest na motywach książek dla dzieci, autorstwa Revereda W. Awdry’ego. Akcja opowieści toczy się na idyllicznej wyspie Sodor, na której wszystkie „żyjące” pojazdy mają swoją własną osobowość, indywidualne cechy charakteru oraz starają się być jak najbardziej pożyteczne, co pragną uzyskać przez swoją ciężką pracę. Bohaterowie serialu przeżywają niesamowite przygody, które bawią i uczą dzieci na całym świecie.

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FGR22
  • Seria: Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 81cm x 54,5cm x 22cm