Kategorie

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70829 Łazik Emmeta i Lucy

LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70829 Łazik Emmeta i Lucy
LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70829 Łazik Emmeta i Lucy LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70829 Łazik Emmeta i Lucy LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70829 Łazik Emmeta i Lucy LEGO® THE LEGO® MOVIE 2™ 70829 Łazik Emmeta i Lucy
Marka: LEGO
Kod produktu: 70829
Kod EAN: 5702016368116
• Niedostępny
Cena: 183.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

THE LEGO® MOVIE 2™ 70829 Łazik Emmeta i Lucy

Szczegółowy zestaw do zbudowania pustynnego łazika z figurkami z filmu The Lego Movie 2! Terenowy zamochód ma wysokie podwozie, miejsce dla dwóch pasażerów, otwierane drzwi i maskę i rozkładany miotacz strzał. Do zbudowania jest również specjalna podstawka z funkcją wybuchania oraz figurki Stalowobrodego, Serca i Gwiazdki. Uważaj, bo staremu piratowi czasem co nieco wypada z jego kuferka… Do zestawu dołączono także figurki Emmeta, Lucy i Sharkiry z bronią. Po połączeniu z częściami z zestawu 70827 UltraKocia i Lucy Wojowniczka, możesz zbudować imponujący ultrałazik!

LEGO® PRZYGODA 2 to najnowsza część przygód Emmeta Brickowskiego. W poprzedniej świat został uratowany, ale na bohaterów ponownie czyha niebezpieczeństwo i pułapki, w które nie mogą dać się złapać. Cała masa znanych postaci i tych całkiem nowych do odkrycia i zabawy w zestawach LEGO® z serii klocków towarzyszącej premierze filmu!

  • Producent: LEGO
  • Seria: THE LEGO® MOVIE 2™
  • Numer katalogowy: 70829
  • Ilość elementów: 550
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 48cm x 28cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.