Kategorie

Super Wings - Czteropak transformujących figurek - Trafik, Kim, Dżetek, Frunia - Mission Teams 720040F

Super Wings - Czteropak transformujących figurek - Trafik, Kim, Dżetek, Frunia - Mission Teams 720040F
Super Wings - Czteropak transformujących figurek - Trafik, Kim, Dżetek, Frunia - Mission Teams 720040F Super Wings - Czteropak transformujących figurek - Trafik, Kim, Dżetek, Frunia - Mission Teams 720040F Super Wings - Czteropak transformujących figurek - Trafik, Kim, Dżetek, Frunia - Mission Teams 720040F Super Wings - Czteropak transformujących figurek - Trafik, Kim, Dżetek, Frunia - Mission Teams 720040F Super Wings - Czteropak transformujących figurek - Trafik, Kim, Dżetek, Frunia - Mission Teams 720040F
Kod produktu: 720040F
Kod EAN: 6911400375046
• Dostępny
Cena: 89.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Super Wings - Czteropak transformujących figurek - Trafik, Kim, Dżetek, Frunia - Mission Teams 720040F

Trafik (Paul), Frunia (Dizzy), Kim i Dżetek (Jett) meldują się gotowi do akcji! W zestawie czterech transformujących figurek Mission Teams z serii Super Wings znajdziesz dwóch funkcjonariuszy policji (Trafik i Kim), policyjnego porucznika Dżetka oraz wykwalifikowaną ratowniczkę Frunię – różowy helikopter, który udziela pierwszej pomocy medycznej ofiarom wypadków oraz transportuje rannych do szpitali. Wszystkie figurki z zestawu transformują się z postaci robotów do postaci samolotów w trzech krokach.

Nowa seria figurek Super Wings pozwala dzieciom na godziny kreatywnej zabawy z ulubionymi bohaterami serialu animowanego, z elementami odgrywania ról oraz wymyślania i przedstawiania zapamiętanych scen czy wymyślonych historii. Plastikowe figurki zostały wyprodukowane na licencji Super Wings – są to zabawki oryginalne, które w doskonałym stopniu odwzorowują bajkowych bohaterów. Frunia i Dżetek są dodatkowo wyposażeni w ochronne kaski, które zapewniają im bezpieczeństwo podczas niebezpiecznych misji.

Super Wings to zabawny serial animowany z Południowej Korei. Miał już swoją premierę w polskiej telewizji. Bohaterami bajki są kolorowe samoloty, które bez problemu mogą zamienić się w roboty i na odwrót. Każdy z nich jest inny i odznacza się szczególnymi cechami charakteru. Razem tworzą drużynę, która codziennie wypełnia misję – dostarcza dzieciom przesyłki z przedmiotami, których bardzo potrzebuję, by spełniać swoje marzenia. W każdym odcinku docierają do najdalszych zakątków świata, by tylko wypełnić powierzone im zadanie. 

Super Wings - Czteropak transformujących figurek - informacje dodatkowe:

  • Seria: Super Wings
  • Numer katalogowy: 720040F
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 27cm x 15cm x 7cm