Kategorie

Roblox - Figurki z akcesoriami 14el. - Obywatele Robloxu 10732

Roblox - Figurki z akcesoriami 14el. - Obywatele Robloxu 10732
Roblox - Figurki z akcesoriami 14el. - Obywatele Robloxu 10732 Roblox - Figurki z akcesoriami 14el. - Obywatele Robloxu 10732
Kod produktu: 10732
Kod EAN: 681326107323
• Niedostępny
Cena: 119.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Roblox - Figurki z akcesoriami 14 el. - Obywatele Robloxu 10732

 

Obywatele Robloxu różnią się wyglądem fizycznym, charakterem, umiejętnościami i sposobem na życie – dokładnie tak, jak w prawdziwym świecie! Tworząc grę lub poruszając się po świecie stworzonym przez innego użytkownika, możemy wcielać się w różne role. W zestawie figurek na licencji Roblox znajdziemy aż sześć ludzików. Mamy tu lekarza w białym kitlu, dwóch muzyków rockowych i metalowych, policjanta, strażaka i bandziora. Do zestawu dołączono tematyczne akcesoria: dwie gitary, walizkę na lekarskie narzędzia, siekierkę, parasol, megafon i długi łom. Łącznie to aż 14 elementów. Co więcej, poszczególne części figurek można odłączać, by zamieniać je w innych ludzikach, tworząc zupełnie nowe postaci. 

Zestaw figurek zawiera postaci z popularnych gier na Robloxie: RoCitizens, Ultimate Driving: Westover Islands, Redwood Prison czy Hospital Roleplay!

Wymiary figurek: ok. 6,5cm (wys.)

  • Producent: Jazwares
  • Seria: Roblox
  • Numer katalogowy: 10732
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 25,5cm x 20,5cm x 6cm

Roblox to nie tylko fantastyczna i kreatywna gra komputerowa, ale także społeczność graczy i silnik – platforma, na której miliony młodych deweloperów kształtują rozgrywkę, tworzą mapy, miejsca, postaci, przedmioty i historie, udostępniane następnie innym graczom. Twórcą gry jest amerykańskie studio Roblox Corporation. Jak to działa? Każdy zarejestrowany gracz ma możliwość stworzenia własnego świata z wirtualnych klocków, które przypominają LEGO®. Umożliwia to program Roblox Studio, w którym stworzymy mapy i symulacje, odtwarzane następnie dzięki Roblox Client oraz skrypty Lua. Co ciekawe, gra jest darmowa – opiera się na modelu free-to-play i mikropłatnościach. W świecie Roblox funkcjonuje waluta nazwana robuxem, którą kupimy za prawdziwe pieniądze i wykorzystamy do nabycia nowych przedmiotów, funkcji itp.

Platforma przeznaczona jest dla dzieci i nastolatków, którzy mają tu szansę puścić wodzę wyobraźni i razem ze swoimi przyjaciółmi stworzyć wirtualny świat. Roblox to największa generowana przez użytkowników platforma gamerska, na której istnieje już ponad 15 milionów gier, stworzonych przez użytkowników.

Dzięki uprzejmości firmy Jazwares mamy już możliwość stworzenia fantastycznej kolekcji z bohaterów i przedmiotów (popularnych w Robloxie) „w realu”, wykorzystując w tym celu plastikowe figurki i akcesoria. Figurki Roblox możemy modyfikować rozłączając i zamieniając elementy, tworząc tym samym zupełnie nowe modele – dokładnie tak jak na platformie Roblox. W zestawach znajdziemy także tematyczne przedmioty oraz unikalny kod, który umożliwia odblokowanie różnych dodatków w grze. Z wykorzystaniem figurek i akcesoriów dzieci mają także możliwość kreatywnej zabawy z elementami wcielania się w różne role czy odgrywania historii z wirtualnego świata.