Kategorie

REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - ZIELONY

REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - ZIELONY
REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - ZIELONY REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - ZIELONY REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - ZIELONY
Kod produktu: 039
Kod EAN: 861177000039
• Niedostępny
Cena: 40.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Reflo - Smart Cup - Kubek treningowy zielony z wkładką

 
Reflo Smart Cup to rewelacyjny, innowacyjny kubek treningowy dla dzieci, polecany już od 6-ego miesiąca życia. Jest to kubek „otwarty”, przeznaczony do picia bez słomki czy smoczka. Podczas nauki picia wkładamy do środka specjalistyczną, opatentowaną wkładkę, która sprawia, że niezależnie od kąta jego nachylenia, z kubka wylewa się jedynie mała strużka płynu. To z kolei niweluje ryzyko nagłego wylanie się napoju na dziecko, meble czy kanapę, a jednocześnie do minimalizuje szansę na dostanie się do buzi dziecka zbyt dużej ilości napoju, co może stworzyć niebezpieczeństwo zachłyśnięcia. Kubek Reflo rekomendowany jest przez lekarzy specjalistów, logopedów, pediatrów, terapeutów zajęciowych i ortodontów. Sprawdź dlaczego!
 
Wielu rodziców, próbując oduczyć malucha picia z butelki ze smoczkiem, wybiera popularne kubki-niekapki ze słomką, które jednak, zdaniem specjalistów, nie są najlepszym rozwiązaniem. Kubki-niekapki mogą prowadzić do powstania szczeliny zgryzu otwartego, utrwalać nieprawidłowy nawyk oddychania torem ustnym, uniemożliwiać prawidłowe układanie języka przy połykaniu, utrudniać lub opóźniać dojrzewanie odruchu połykania i utrwalać odruch ssania. Tymczasem „otwarte” kubki są zupełnie neutralne dla zgryzu dziecka. Pozwalają na usprawnienie ruchów języka do dojrzałego połykania, są pomocne przy dysfagii, ćwiczą umiejętność dzielenia porcji płynu, aktywizują górną wargę, pozwalają kontrolować kąt nachylenia. Brzeg kubka Reflo pozwala na ułożenie go za dolną wargą, a tym samym umożliwia prawidłowe uczenie się picia. 
 
Pojemność z wkładką: 170ml
Pojemność bez wkładki: 280ml
 
  • Producent: Reflo
  • Numer katalogowy: -
  • Seria: Smart Cup
  • Kolor: zielony
  • Sugerowany wiek dziecka: 6m+
  • Wymiary opakowania: 17cm x 9cm x 6cm