Kategorie

REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - TRANSPARENTNY

REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - TRANSPARENTNY
REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - TRANSPARENTNY REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - TRANSPARENTNY REFLO - KUBEK TRENINGOWY Z WKŁADKĄ - SMART CUP - TRANSPARENTNY
Kod produktu: 046
Kod EAN: 861177000046
• Niedostępny
Cena: 40.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Reflo - Smart Cup - Kubek treningowy transparnetny z wkładką

 

Reflo Smart Cup to innowacyjny kubek treningowy dla dzieci, polecany już od 6-ego miesiąca życia. Wielu rodziców, próbując oduczyć malucha picia z butelki ze smoczkiem, wybiera popularne kubki-niekapki ze słomką, które jednak, zdaniem specjalistów, nie są najlepszym rozwiązaniem. Kubki-niekapki mogą prowadzić do powstania szczeliny zgryzu otwartego, utrwalać nieprawidłowy nawyk oddychania torem ustnym, uniemożliwiać prawidłowe układanie języka przy połykaniu, utrudniać lub opóźniać dojrzewanie odruchu połykania i utrwalać odruch ssania. Dlatego lekarze specjaliści, logopedzi, pediatrzy, terapeuci zajęciowi i ortodonci rekomendują „otwarte” kubki Smart Cup!

Kubek Reflo nie posiada zatyczek, zamknięcia, nie ma też możliwości picia z niego przez smoczek czy słomkę. Posiada natomiast opatentowaną, specjalną wkładkę, która sprawia, że niezależnie od kąta nachylenia kubeczka, wyleje się z niego jedynie mała strużka płynu. Dzięki temu ryzyko nagłego wylania sią napoju na ubranie dziecka, meble, stół czy kanapę jest zredukowane do minimum. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że uczące się pić dziecko nie zachłyśnie się zbyt dużą ilością płynu. Co więcej, kubek treningowy Reflo jest neutralny dla zgryzu dziecka. W przeciwieństwie do kubków-niekapków ze słomką, nie utrwala nieprawidłowego nawyku oddychania torem ustnym i odruchu ssania. Pozwala za to na usprawnianie ruchów języka do dojrzałego połykania, jest pomocny przy dysfagii i sprawia, ze język malucha układa się za dolną wargą, umożliwiając prawidłowe uczenie picia. Ponadto jest łatwy w trzymaniu i pozwala na lepsze manipulowanie nadgarstkiem bez jego usztywniania.

Pojemność z wkładką: 170ml
Pojemność bez wkładki: 280ml
 
  • Producent: Reflo
  • Numer katalogowy: -
  • Seria: Smart Cup
  • Kolor: transparentny 
  • Sugerowany wiek dziecka: 6m+
  • Wymiary opakowania: 17cm x 9cm x 6cm