Kategorie

Playmobil 9459 Dragons Jak wytresować smoka - Sączysmark i Hakokieł

Playmobil 9459 Dragons Jak wytresować smoka - Sączysmark i Hakokieł
Playmobil 9459 Dragons Jak wytresować smoka - Sączysmark i Hakokieł Playmobil 9459 Dragons Jak wytresować smoka - Sączysmark i Hakokieł
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 9459
Kod EAN: 4008789094599
• Dostępny
Cena: 139.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil 9459 Dragons Jak wytresować smoka - Sączysmark i Hakokieł

Sączysmark to młody Wiking, mieszkaniec wyspy Berk. Jest postacią drugoplanową w filmie Jak wytresować smoka i jedną z głównych postaci w serialu Jeźdźcy smoków.  Odkąd Czkawka nauczył mieszkańców wyspy Berk, że smoki to nie krwiożercze, śmiertelnie niebezpieczne stwory, wielu z nich zaczęło przyjaźnić się z latającymi gadami. Sączysmark jest jednym z nich, a jego smoczym ulubieńcem został Koszmar Ponocnik o imieniu Hakokieł. Do zestawu dołączono siodło, które umiejscowimy między rogami na grzebiecie zwierzęcia. Podczas zabawy wykorzystamy też niewielkie oczko wodne – wodopój smoków, katapultę, tarczę, pochodnie i owcę.

W zestawie: figurka smoka (ruchoma), figurka Sączysmarka, akcesoria.

Zestaw został zaprojektowany na podstawie filmu Jak wytresować smoka i serialu Jeźdźcy smoków. Czkawka, w przeciwieństwie do reszty mieszkańców wyspy Berk, nie potrafi walczyć ze smokami, a tym bardziej ich zabijać. Jego wielkie serce i pogodne usposobienie sprawią, że zyskuje przyjaźń tych wielkich i groźnych gadów. Doprowadza do tego, że waleczni wikingowie postanawiają współdzielić swoją krainę ze smokami, a wkrótce każdy z mieszkańców ma już swojego pupila. . Animacje chwytają za serce młodszych i starszych widzów, a dzięki klockom Playmobil dzieci mogą na nowo przeżyć przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami. Seria Dragons – Jak wytresować smoka to tematyczne zestawy z figurkami i akcesoriami, które pozwolą na odegranie zapamiętanych z bajki scen.

  • Producent: Playmobil / Brandstätter Group
  • Seria: Dragons - Jak wytresować smoka
  • Numer katalogowy: 9459
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 38cm x 28cm x 9cm

PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.