Kategorie

Playmobil 70038 Dragons Jak wytresować smoka - Biała Furia z małym smokiem

Playmobil 70038 Dragons Jak wytresować smoka - Biała Furia z małym smokiem
Playmobil 70038 Dragons Jak wytresować smoka - Biała Furia z małym smokiem Playmobil 70038 Dragons Jak wytresować smoka - Biała Furia z małym smokiem Playmobil 70038 Dragons Jak wytresować smoka - Biała Furia z małym smokiem
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 70038
Kod EAN: 4008789700384
• Dostępny
Cena: 145.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil 70038 Dragons Jak wytresować smoka - Biała Furia z małym smokiem

Biała Furia, jak łatwo się domyślić, to gatunek smoka zbliżony do Nocnej Furii, której przedstawicielem jest Szczerbatek, wierny smok władcy wyspy Berg – Wikinga Czkawki. Szczerbatek zupełnie traci głową dla pięknej, lśniącej i dumnej smoczycy. Śnieżnobiałe ubarwienie i jasnoniebieskie oczy skrzydlatego zwierzęcia to zupełne przeciwieństwo czerni Nocnej Furii. W zestawie klocków Playmobil znajdziemy plastikową figurkę Białej Furii oraz małego czarno-białego smoczka, który jest potomkiem Szczerbatka i nowej mieszkanki Berg. Do kompletu dołączono kilka rybek, które są ulubionym przysmakiem tego gatunku smoka oraz dwoje dzieci – Wikingów z koszem, kozikiem i smoczym amuletem. Biała Furia może atakować, broniąc swojego maleństwa, używając w tym celu dołączonych różowych pocisków.  

Już 15 lutego bieżącego roku na ekranach polskich kin zobaczymy trzecią część popularnej trylogii animowanej Jak wytresować smoka. Podczas gdy Czkawka, jako wódz i władca wyspy Berg, stara się stworzyć mieszkającym w królestwie smokom wspaniały i bezpieczny azyl, jego wierny towarzysz Nocna Furia poznaje intrygująco piękną i dumną smoczycę – Białą Furię, dla której traci głowę. Nikt jeszcze nie wie o tym, że śladami lśniącej smoczycy podąża okrutny łowca smoków, który ściągnie niebezpieczeństwo na tę spokojną wioskę, w której wielcy Wikingowie żyją wespół z gromadką olbrzymich i dziwacznych smoków. Czy Czkawka i jego wierna towarzyszka Astrid poradzą sobie z nadciągającym zagrożeniem? Czy przewrotne wypadki losu nie zniszczą przyjaźni, jaka łączy chłopca i smoka?

Nowa seria zabawek, stworzona na podstawie trzeciej części hitu kinowego, jest już dostępna w sprzedaży. W zestawach klocków Playmobil z serii Dragons znajdziemy ulubionych bohaterów i akcesoria, które pozwolą na kreatywne odgrywanie zapamiętanych z bajki scenek.

  • Producent: Playmobil / Brandstätter Group
  • Seria: Dragons - Jak wytresować smoka
  • Numer katalogowy: 70038
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 38cm x 28cm x 10cm