Kategorie

NERF Laser Ops Pro - Wyrzutnia laserowa Deltaburst - E2279

NERF Laser Ops Pro - Wyrzutnia laserowa Deltaburst - E2279
NERF Laser Ops Pro - Wyrzutnia laserowa Deltaburst - E2279 NERF Laser Ops Pro - Wyrzutnia laserowa Deltaburst - E2279 NERF Laser Ops Pro - Wyrzutnia laserowa Deltaburst - E2279 NERF Laser Ops Pro - Wyrzutnia laserowa Deltaburst - E2279 NERF Laser Ops Pro - Wyrzutnia laserowa Deltaburst - E2279 NERF Laser Ops Pro - Wyrzutnia laserowa Deltaburst - E2279
Marka: Hasbro
Kod produktu: E2279
Kod EAN: 5010993499717
• Dostępny
Cena: 219.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

NERF Laser Ops Pro - Wyrzutnia laserowa Deltaburst - E2279

 

Zabawkowe karabiny, wyrzutnie i pistolety NERF to super zabawa dla dzieci w różnym wieku. W zależności od serii, strzelamy piankowymi strzałkami, miękkimi kuleczkami lub laserem! Zabawki NERF zachęcają dzieci do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Każda „amunicja” do NERF jest bezpieczna – lekka, miękka i nie wyrządzi krzywdy, nawet gdy przypadkowo trafimy nią w newralgiczne miejsce, takie jak głowa czy twarz. Dzięki zabawkom z serii starsze dzieci, a także nastolatkowie, mają okazję w atrakcyjny dla nich sposób sposób ćwiczyć precyzję, zręczność i kondycję fizyczną, a także rozwijać wyobraźnię.

NERF Laser Ops to świetna zabawa dla dzieci powyżej 8-ego roku życia. Tym razem gra w „strzelankę” odbywa się bez użycia amunicji. Wyrzutnia Deltaburst wyposażona jest w podczerwień, za pomocą której emituje „pociski”. Jest to seria impulsów IR, wystrzeliwana po naciśnięciu spustu. Najpierw jednak należy uruchomić przycisk szybkiego przeładowania na dole rękojeści. Gracz musi trafić wiązką laserową w odbiornik, który znajduje się rękojeści broni przeciwnika. O powodzeniu naszego strzału informują charakterystyczne dźwięki i sygnały świetlne. Z tyłu wyrzutni zamontowano ekran LCD w wyświetlaczem, na którym możemy sprawdzić nasz aktualny „poziom życia” oraz stan amunicji. Zasięg Deltaburst to aż 68 metrów. Specjalny przełącznik pozwala dostosować tryb zabawy, w zależności od tego, czy grać będziemy w pomieszczeniu czy na zewnątrz.

Co ciekawe, mamy również szansę zwiększyć możliwości zabawy z dedykowaną aplikacją, w której znajdziemy informacje na temat rozgrywki, prześledzimy wynik, udoskonalimy broń czy będziemy mogli zdobyć specjalne doładowanie. Dodatkowo, lokalizator GPS pozwala na sprawdzenie położenie rywali na polu bitwy. W zestawie z wyrzutnią znajdziemy fantastyczną opaskę na smartfon, na który pobierzemy aplikację. Telefon można również umieścić na lufie – podtrzymuje go specjalny uchwyt.

  • Producent: Hasbro
  • Seria: NERF Laser Ops Pro
  • Numer katalogowy: E2279
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymagane baterie: 6x 1,5V AA (brak w zestawie)
  • Wymiary opakowania: 69cm x 25cm x 6,5cm