Kategorie

Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05

Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05
Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05 Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05 Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05 Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05 Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05 Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05 Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05 Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FGV05
Kod EAN: 887961515077
• Dostępny
Cena: 135.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Mega Bloks - Edukacyjny stolik z klockami - Buduj i ucz się! FGV05

 

Nowy stolik z klockami Mega Bloks to wspaniałe, pełne przygód dłuuugie godziny zabawy, nauki i kreatywnego budowania! Rozkładany stoliczek jest bardzo pomysłowy. Złożony zajmuje niewiele miejsca – z pewnością zmieści się w każdym dziecięcym pokoju. Na niebieskim blacie układamy cztery kolorowe płytki budowlane z wypustkami. Pod nimi mieszczą się dołączone do zestawu klocki, a czerwone nóżki w prosty sposób składają się.

Kolorowe, plastikowe klocki są duże i wyposażone w uchwyty, które ułatwiają małym rączkom manewrowanie elementami. Co więcej, na klockach nadrukowano obrazki – owoce, warzywa, liczby, elementy pojazdów czy budowli. Dzięki temu maluch może zbudować z dostępnych elementów całe miasteczko z dworcem, stacją benzynową, parkiem, targiem i uliczkami dla samochodów, które powstaną z połączenia klocków i platform na kołach.

Zabawa ze stolikiem Mega Bloks nie tylko przynosi dzieciom radość i gwarantuje masę atrakcji, ale także wpływa pozytywnie na ich rozwój. Budowanie z klocków stymuluje dziecięcą kreatywność i wyobraźnię, a także wspomaga umiejętności manualne, motoryczne i koordynacyjne. Dzięki ilustrowanym klockom maluszek pozna cyfry i podstawy liczenia oraz nauczy się nowych słów. Stolik edukacyjny można połączyć z innym zestawami klocków z serii Mega Bloks, a tym samym stworzyć maluchowi więcej możliwości kreatywnej, ciekawej i inspirującej zabawy!

  • Numer katalogowy: FGV05
  • Producent: Fisher Price
  • Seria: Mega Bloks
  • Wiek dziecka: 1-5
  • Ilość elementów: 30
  • Wymiary opakowania: 60cm x 41cm x 13,5cm