Kategorie

Mattel Harry Potter - Lalka Hermiona Granger - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG14

Mattel Harry Potter - Lalka Hermiona Granger - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG14
Mattel Harry Potter - Lalka Hermiona Granger - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG14 Mattel Harry Potter - Lalka Hermiona Granger - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG14 Mattel Harry Potter - Lalka Hermiona Granger - Bal Bożonarodzeniowy Yule Ball GFG14
Marka: Mattel
Kod produktu: GFG14
Kod EAN: 887961761047
• Niedostępny
Cena: 119.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Mattel Harry Potter - Lalka Hermiona Granger - Bal Bożonarodzniowy Yule Ball GFG14

Bal Bożonarodzeniowy (ang. Yule Ball) był powiązany z tradycją Turnieju Trójmagicznego. W chwili, w której w Hogwarcie uczyli się znani nam bohaterowie (Harry, Ron, Hermiona i inni) zarówno bal, jak i sam turniej organizowane były po raz pierwszy od dłuższego czasu. Dlatego też wszyscy uczestnicy byli mocno podekscytowani i nie mogli doczekać  się wytwornego przyjęcia, na którym obowiązywały stroje wieczorowe. Hogwart został pięknie, świątecznie udekorowany, a oprawę muzyczną zapewniła kapela Fatalne Jędze.

Hermiona Granger została zaproszona na bal przez Wiktora Kruma – jednego z uczestników Turnieju Trójmagicznego. Ubrała prześliczną, wieczorową suknię w kolorze bławatka. Dół sukni składał się z kilku falbanek, ozdobionych dodatkowo tiulowymi wstawkami. Z tego materiału wykonano również rękawki. Utalentowana uczennica Hogwartu upięła włosy wysoko na głowie w misternego koka, wypuszczając luzem kilka skręcony kosmyków.

Lalka od marki Mattel ma ok. 30cm wysokości oraz została wyposażona w kilka punktów artykulacji, które umożliwiają ustawienie jej w różnych pozycjach.

  • Numer katalogowy: GFG14
  • Producent: Mattel
  • Wiek dziecka: 6+
  • Seria: Harry Potter
  • Wymiary opakowania: 32,5cm x 20cm x 6cm