Kategorie

Lost Kitties - Kocie bliźniaki Kit Twins S2 - Kotki niespodzianki z ciastoliną E5086

Lost Kitties - Kocie bliźniaki Kit Twins S2 - Kotki niespodzianki z ciastoliną E5086
Lost Kitties - Kocie bliźniaki Kit Twins S2 - Kotki niespodzianki z ciastoliną E5086 Lost Kitties - Kocie bliźniaki Kit Twins S2 - Kotki niespodzianki z ciastoliną E5086
Marka: Hasbro
Kod produktu: E5086
Kod EAN: 5010993558582
• Niedostępny
Cena: 39.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Lost Kitties - Kocie bliźniaki Kit Twins S2 - Kotki niespodzianki z ciastoliną E5086

 

Kocie bliźniaki Kit-Twins to dwa razy więcej zabawy z figurkami Lost Kitties! W zabawnym pojemniczku, które przypomina opakowanie lodów, zamknięto dwie figurki-niespodzianki kotków oraz cztery akcesoria. Figurki schowane są w „gałkach lodów” wypełnionych miękką i pachnącą ciastoliną. Każdy kociak ma do dyspozycji po dwa akcesoria, np. przekąski. Dodatkowo, do zestawu dołączono mini komiks z przygodami szalonych kotków bliźniaków.

Lost Kitties to zwariowane kociaki, które mają bardzo bujną wyobraźnię i tendencję do pakowania się w kłopoty. Najbardziej na świecie lubią pyszne, świeże mleko i dlatego pakują się do kartoników czy opakowań na mleczne lody. Każdy z nich jest inny. Inaczej wygląda, ma swoje upodobania, a nawet ulubione przedmioty – coś do jedzenia, pudełko, filiżankę kawy, pianino, krawat, akwarium z rybkami. Wszystkie kotki mają swoje imiona i wyróżniające je cechy osobowości. To już druga seria figurek do kolekcjonowania. Znajdź w opakowaniu przewodnik kolekcjonera i zobacz, których figurek jeszcze nie masz. Zbierz je wszystkie i stwórz wspaniałą, kocią kolekcję!

  • Producent: Hasbro
  • Seria: Lost Kitties
  • Numer katalogowy: E5086
  • Wiek dziecka: 5+
  • Wymiary opakowania: ok. 11cm x 9,5cm