Kategorie

LEGO TURTLES 79121 Pościg Łodzią Podwodną

LEGO TURTLES 79121 Pościg Łodzią Podwodną
LEGO TURTLES 79121 Pościg Łodzią Podwodną
Marka: LEGO
Kod produktu: 79121
• Niedostępny
Cena: 199.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki LEGO Castle 79121 Pościg Łodzią Podwodną

Kraangowie zdobyli ogniwo zasilające i uciekają w swojej miniaturowej łodzi podwodnej. Rozgrzej silniki niesamowitej łodzi podwodnej żółwi i ruszaj w pościg z Donatellem, Leonardem i Leatherheadem. Uważaj na wystrzeliwane rakiety łodzi podwodnej Kraangów, strzelaj z wyrzutni i odczep miniaturową łódź podwodną, by zaskoczyć podwodny pojazd rekinów-droidów. Wybierz broń w zbrojowni i zanurkuj głęboko w emocjonującym podwodnym starciu Żółwi Ninja z Kraangami!


Zestaw zawiera 4 minifigurki z bronią i dodatkami:


Donatella, Leonarda, 2 Kraangów oraz figurkę Leatherheada. Ruszaj w pościg za Kraangami łodzią podwodną żółwi z wyrzutnią i odczepianą miniaturową łodzią podwodną. Dogoń miniaturową łódź podwodną Kraangów w zestawie z wystrzeliwanymi rakietami i 4 minifigurkami.

  • Ilość elementów: 684
  • Numer katalogowy: 79121
  • Seria: LEGO TURTLES
  • Sugerowany wiek dziecka: 7-12 lat
  •  Wymiary opakowania: 48 cm x 28 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

 

Tagi: castle, lego