Kategorie

LEGO® Star Wars™ 75264 Wahadłowiec Kylo Rena™

LEGO® Star Wars™ 75264 Wahadłowiec Kylo Rena™
LEGO® Star Wars™ 75264 Wahadłowiec Kylo Rena™ LEGO® Star Wars™ 75264 Wahadłowiec Kylo Rena™
Marka: LEGO
Kod produktu: 75264
Kod EAN: 5702016617108
• Niedostępny
Cena: 42.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Star Wars™ 75264 Wahadłowiec Kylo Rena™

Wahadłowiec należący do Kylo Rena to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów pojawiających się w całej serii popularnych filmów. Zbuduj dwoją własną replikę i odtwórz wyjątkowe scenki znane z kinowych ekranów.

Zestaw z serii LEGO® Star Wars składa się z 72 elementów i pozwala na złożenie wahadłowca należącego do Kylo Rena. Pojazd wyposażony został w dwa miotacze klocków oraz ruchome skrzydła – można ustawić je w dwóch pozycjach w zależności od tego, czy pojazd będzie lądował czy też wzbijał się w powietrze. Za sterami znajduje się miejsce dla minifigurki tytułowego bohatera. Wahadłowiec po złożeniu ma ok. 7 cm długości i 6 cm szerokości.

Z ułożeniem wahadłowca powinny poradzić sobie fani serii Star Wars™, którzy ukończyli sześć lat. Maluchy mogą samodzielnie złożyć replikę kultowego pojazdu, która świetnie sprawdzi się podczas odgrywania scen z filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

Klocki LEGO® Star Wars™ 75264 Wahadłowiec Kylo Rena™ dodatkowe informacje:

  • Producent: LEGO
  • Seria: Star Wars™
  • Numer katalogowy: 75264
  • Ilość elementów: 72
  • Wiek dziecka: + 6 lat
  • Wymiary opakowania: 14cm x 12cm x 4,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.