Kategorie

LEGO® NINJAGO® 70615 Ognisty robot

LEGO® NINJAGO® 70615 Ognisty robot
LEGO® NINJAGO® 70615 Ognisty robot LEGO® NINJAGO® 70615 Ognisty robot LEGO® NINJAGO® 70615 Ognisty robot
Marka: LEGO
Kod produktu: 70615
Kod EAN: 5702015592604
• Niedostępny
Cena: 242.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® NINJAGO®  70615 Ognisty robot 

Premiera filmu LEGO NINJAGO: Film miała miejsce we wrześniu 2017 roku, a animowana bajka stała się hitem kinowym, popularnym wśród dzieci w różnym wieku. Bohaterami filmu są zwinni, szybcy i silni Ninja: Lloyd, Kai, Jay, Cole, Zane i Nya. Walczą przeciwko złemu Lordowi Garmadonowi i jego Armii Rekinów. Z nowymi zestawami klocków LEGO® mali kinomani mogą ponownie przeżyć fantastyczne przygody ze swoimi ulubionymi postaciami. 
 
Ninja, wytrenowani przez mistrza kung fu Wu, polegają nie tylko na swoich umiejętnościach, ale wykorzystują dostępność nowych technologii. Bojowe smoki, mechy, roboty… czym jeszcze zaskoczą nas dzielni Ninja? Ogromny czerwony robot Kaia nie ma sobie równych w bitwie. Masywne ramiona mecha są wyposażone w miotacze dysków oraz ogniste blastery. W środku znajduje się przezroczysty kokpit, w którym umieścimy Minifigurkę LEGO®. Robot porusza nogami i rękami – możemy go ustawić w różnych pozycjach bojowych. Z jego ramion wystają dwie czerwono – białe flagi z samurajskimi dekoracjami. 
 
W zestawie:
 
- Ognisty robot do zbudowania z miotaczami i dysków i ognistymi blasterami (nie strzelają, zakończone plastikowymi płomykami)
- Sześć Minifigurek LEGO: Kai, Zane, Lauren, Henry, Młot, Meduza
- Dodatki: broń (katany, łuk, strzała, młot, bazooka itp.)
 
Wymiary robota: 36cm (wys.) x 21cm x 11cm
 
  • Producent: LEGO
  • Seria: NINJAGO
  • Numer katalogowy: 70615
  • Ilość elementów: 572
  • Wiek dziecka: 9+
  • Wymiary opakowania: 28 cm x 48 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.