Kategorie

LEGO® Minecraft™ 21156 BigFig - Creeper™ i Ocelot

LEGO® Minecraft™ 21156 BigFig - Creeper™ i Ocelot
LEGO® Minecraft™ 21156 BigFig - Creeper™ i Ocelot LEGO® Minecraft™ 21156 BigFig - Creeper™ i Ocelot
Marka: LEGO
Kod produktu: 21156
Kod EAN: 5702016618235
• Dostępny
Cena: 58.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Minecraft 21156 BigFig - Creeperi Ocelot

Ocelot to wyjątkowo sprytny zwierzak, który boi się innych graczy. Atakuje znienacka i szybko ucieka – już teraz z łatwością można skonstruować go w rzeczywistości i przeciwstawić Creeperowi.

Zestaw BigFig Creeper™ i Ocelot to najnowsza propozycja z serii LEGO® Minecraft™, która przypadnie do gustu wszystkim fanom popularnej gry komputerowej. W wirtualnej rzeczywistości obydwie postacie raczej się unikają: BigFig Creeper™ utrzymuje odległość od Ocelota na poziomie przynajmniej 16 bloków! Czy w rzeczywistości zmienisz ich przyzwyczajenia? A może nadal będzie utrzymywał ich konflikt jako nierozwiązany?

Wewnątrz zestawu znajdują się 184 elementy, z których do zbudowania są dwie wcześniej wspomniane postacie. Choć BigFig Creeper™ jest zdecydowanie większy od Ocelota, to nie należy zwracać uwagi na jego rozmiary: to właśnie Ocelot ma nad Creeperem zdecydowaną przewagę. Nie można mu zaufać, a jego spryt i nietuzinkowe przyzwyczajenia warto traktować z należytą rezerwą. Obydwie zbudowane postacie posiadają ruchome elementy: głowy oraz kończyny Creepera.

LEGO® Minecraft™ to jedna z najpopularniejszych serii duńskich klocków ostatnich lat. Gra komputerowa zdobyła tak duże zainteresowanie na całym świecie, że gracze chętnie kopiują wszystkie sceny z komputerowego monitora i przenoszą je do realnej rzeczywistości.

Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej siódmego roku życia.

LEGO® Minecraft21156 BigFig Creeper™ i Ocelot informacje dodatkowe:

  • Producent: LEGO
  • Seria: Minecraft
  • Numer katalogowy: 21156
  • Ilość elementów: 184
  • Wiek dziecka: + 7 lat
  • Wymiary opakowania: 19 cm x 14 cm x 4,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.