Kategorie

LEGO® Hidden Side 70431 Latarnia ciemności

LEGO® Hidden Side 70431 Latarnia ciemności
LEGO® Hidden Side 70431 Latarnia ciemności LEGO® Hidden Side 70431 Latarnia ciemności LEGO® Hidden Side 70431 Latarnia ciemności
Marka: LEGO
Kod produktu: 70431
Kod EAN: 5702016616125
• Dostępny
Cena: 189.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Hidden Side 70431 Latarnia ciemności

Nadmorska latarnia to miejsce, w którym może czaić się absolutnie wszystko! Newbury staje się coraz bardziej niebezpieczne.

Latarnia ciemności to zestaw, w którym do zbudowania jest latarnia morska znajdująca się na obrzeżach Newbury. Wielka wieża w kolorze biało – zielonym ma oświetlać drogę podróżującym nieopodal marynarzom, ale czy służy tylko do tego? Kilkupiętrowa konstrukcja kryje wiele małych pomieszczeń, a znajdujący się u jej stop klif sprawia wrażenie bardzo mrocznego miejsca. Nadmorskie fale zaczynają szaleć i chyba idzie sztorm! Czy jeżdżący na skuterze wodnym Jack znajdzie bezpieczne schronienie? Na pewno nie w latarni! Gdy spojrzymy na nią przez smartfon z zainstalowaną aplikacją LEGO® AR, odkryjemy, że czają się w niej niebezpieczne zjawy i mrożące krew w żyłach duchy!

Zestaw pozwala odkrywać tajniki cyfrowej rzeczywistości – fani duńskich klocków mogą rozwiązywać zagadki, walczyć z duchami oraz stanąć w szranki z najgroźniejszym z nich - Joe’em Ishmaelem. Co ciekawe, można korzystać z aplikacji samodzielnie lub ustawić tryb wieloosobowy i bawić się wspólnie z przyjaciółmi.

Zestaw z serii LEGO® Hidden Side składa się z 540 elementów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej ósmego roku życia. Wewnątrz opakowania znajdziemy także figurki Jacka, Parker, szkieletu, Jennie Napo i Clausa Stormwarda. Powstała z klocków latarnia ma 29 cm wysokości.

Klocki LEGO® Hidden Side 70431 Latarnia ciemności informacje dodatkowe:

  • Producent: LEGO®
  • Seria: Hidden Side
  • Numer katalogowy: 70431
  • Ilość elementów: 540
  • Wiek dziecka: + 8 lat
  • Wymiary opakowania: 48 cm x 28 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.