Kategorie

Klocki LEGO Friends 41097 Balon w Heartlake

Klocki LEGO Friends 41097 Balon w Heartlake
Klocki LEGO Friends 41097 Balon w Heartlake
Marka: LEGO
Kod produktu: 41097
• Niedostępny
Cena: 122.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Lego Friends 41097 Latarnia Morska w Heartlake

Seria klocków LEGO Friends to kolekcja skierowana do dziewczynek. Przedstawia ona pięć przyjaciółek z Heartlake City: Mia, Stephanie, Olivia, Emma i Andrea. Są one niezwykle uzdolnione, uwielbiają razem śmiać się, bawić i brać udział w wystawach zwierząt. Spotykają się w salonie piękności i kawiarni.

Wznieś się w chmury wraz z Andreą i Noah za sprawą niezwykle kolorowego balonu! Z góry będzie znakomity widok na wyszukanie spokojnego miejsca na piknik, a lornetka i mapa pomogą wam je znaleźć jeszcze szybciej!

Wylądujcie balonem tuż przy wodospadzie, aby móc rozłóż koc i urządzić piknik! Możesz też rozpalić ognisko i upiec na nim pianki. Po posiłku czas się rozejrzeć po okolicy - kto wie jakie skarby się tu kryją!
 

W zestawie:
- 2 mini figurki
- Balon z koszem
- Zestaw piknikowy
- Wodospad
- Akcesoria
 

  • Producent: Lego
  • Numer katalogowy: 41097
  • Seria: Friends
  • Sugerowany wiek dziecka: od 6 lat
  • Wymiary opakowania: 27 cm x 26,6 cm x 5,5 cm

 

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.