Kategorie

LEGO® DUPLO® 10875 Pociąg towarowy

LEGO® DUPLO® 10875 Pociąg towarowy
LEGO® DUPLO® 10875 Pociąg towarowy LEGO® DUPLO® 10875 Pociąg towarowy
Marka: LEGO
Kod produktu: 10875
Kod EAN: 5702016117271
• Dostępny
Cena: 428.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® DUPLO® 10875 Pociąg towarowy

 

Pociąg towarowy LEGO® DUPLO® to fantastyczny, wielki zabaw z klockami i kolejką do zbudowania! Pomarańczowa ciuchcia z otwartymi wagonami z wywrotkami posiada funkcję ręcznego startu, odtwarza charakterystyczne dla pracy pociągu dźwięki oraz włącza światełka ostrzegawcze. Ciuchcia będzie poruszać się po zbudowanej przez nas trakcji kolejowej. 24 odcinki torów umożliwiają zbudowanie różnych wariantów trasy, a pięć klocków funkcyjnych gwarantuje masę atrakcji i zabawy. Przy torach zbudujemy port morski z małym dźwigiem do połowu ryb i „pływającą” po wodzie łódką, wielki niebieski dźwig towarowy z kabiną operatora, ruchomym wysięgnikiem z rozwijaną liną zakończoną hakiem oraz sklepik-kawiarnię z kasą fiskalną, pieczywem i ekspresem do kawy. Do zestawu dołączono tematyczne figurki: maszynisty, kapitana, sklepikarza i mewy oraz akcesoria: m.in. pompę paliwa, ekpres, kubek, tabliczkę czekolady, butelkę mleka, sieć rybacką, bagietkę, banany, paczkę, kasę sklepową, klucz, rybę i menu.

Pobierz darmową aplikację na smartfony, która umożliwi zdalne sterowane pociągiem oraz rozszerzy możliwości zabawy (AppStore, Google Play, Amazon Kindle Store).

  • Producent: LEGO
  • Seria: DUPLO
  • Numer katalogowy: 10875
  • Ilość elementów: 105
  • Sugerowany wiek dziecka: 2-5
  • Wymiary opakowania: 57,5cm x 47cm x 12cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.