Kategorie

LEGO® City 60213 Pożar w dokach

LEGO® City 60213 Pożar w dokach
LEGO® City 60213 Pożar w dokach LEGO® City 60213 Pożar w dokach
Marka: LEGO
Kod produktu: 60213
Kod EAN: 5702016369250
• Dostępny
Cena: 55.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® City 60213 Pożar w dokach

W dokach przechowywane są beczki ropy – chwila nieuwagi i ten łatwopalny materiał może wzniecić ogromny pożar! Nie dopuść do tej sytuacji  i zabezpiecz swoje miasto LEGO budując łódź straży pożarnej. W łodzi znajduje się miejsce na minifigurkę strażaka w hełmie, wielostrzałową armatkę wodną i podnoszony silnik. Zbudować można również stację doków z drabiną i felernymi beczkami ropy (również do zbudowania). Akcesoria takie jak klocki przedstawiające wodę i płomienie, wózek na beczki, krótkofalówka i znak ostrzegawczy sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna. W zestawie znajdują się także dwie minifigurki: strażaka i pracownika doków.

Budowanie z klocków LEGO ma ogromny wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Łączenie i rozłączanie elementów wspomaga umiejętności koordynacyjne i manualne, tzw. małą motorykę dłoni oraz stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności. Zestawy z serii Ninjago pozwalają dzieciom przeżyć na nowo ulubione, bajkowe przygody. Klocki zachęcają do samodzielnej, kreatywnej zabawy i poznawania otaczającego świata. Ponadto, zabawa z LEGO nie kończy się w chwili, gdy zbudowaliśmy dostępne modele, ale może trwać i trwać! Za pomocą klocków maluch może wcielić się w rolę danej postaci i odgrywać wymyślone scenki.

  • Producent: LEGO
  • Seria: City
  • Numer katalogowy: 60213
  • Ilość elementów: 97
  • Wiek dziecka: 5+
  • Wymiary opakowania: 26cm x 14cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: lego, klocki, city