Kategorie

LEGO® CITY 60210 Baza policji powietrznej

LEGO® CITY 60210 Baza policji powietrznej
LEGO® CITY 60210 Baza policji powietrznej LEGO® CITY 60210 Baza policji powietrznej LEGO® CITY 60210 Baza policji powietrznej
Marka: LEGO
Kod produktu: 60210
Kod EAN: 5702016369939
• Dostępny
Cena: 264.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® CITY 60210 Baza policji powietrznej

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego miasta LEGO® i patroluj jego ulice z lotu ptaka. Szczegółowy zestaw z wieloma elementami pozwoli Ci na zbudowanie samolotu oraz dwupiętrowego posterunku policji z wieżą kontroli lotów. W wieży kontrolnej znajduje się schowek na plecaki odrzutowe i biuro. Na jej dachu obraca się talerz satelitarny. Na parterze znajduje się cela więzienna dla niepokojących mieszkańców złoczyńców . Akcesoria takie jak kubki do kawy i pary kajdanek sprawią, że zabawa będzie bardziej realistyczna. Policyjny helikopter posiada zdejmowany dach i klapę w podłodze, przez którą minifigurki policjantów mogą skakać na spadochronie z cienkiego materiału.  W zestawie są też dodatki takie jak plecak odrzutowy policji powietrznej z rozkładanymi skrzydłami I motocykl policyjny. Znajdziesz również samochód złoczyńców z hakiem na łańcuchu, uważaj bo za jego pomocą można wyrwać tylną ścianę celi więziennej! Zabawę dopełni komplet sześciu figurek LEGO: dwoje funkcjonariuszy policji powietrznej, dwoje policjantów i dwoje złodziejaszków.

Układanie klocków LEGO łączy w sobie radość zabawy i pozytywny wpływ na rozwój dziecka, oddziałując na wyobraźnię oraz wspomagając umiejętności manualne i koordynacyjne.

  • Producent: LEGO
  • Seria: LEGO® City
  • Numer katalogowy: 60210
  • Ilość elementów: 529
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 53cm x 28cm x 7,5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: Lego, City