Kategorie

LEGO® City 60206 Policyjny patrol powietrzny

LEGO® City 60206 Policyjny patrol powietrzny
LEGO® City 60206 Policyjny patrol powietrzny LEGO® City 60206 Policyjny patrol powietrzny
Marka: LEGO
Kod produktu: 60206
Kod EAN: 5702016369816
• Niedostępny
Cena: 34.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® City 60206 Policyjny patrol powietrzny

Zestaw LEGO® City stworzony z myślą o przedszkolakach! Ze względu na prostu do zbudowania samolot ten zestaw jest idealny dla najmłodszych konstruktorów. Podstawka startowa, na której można umieszczać klocki, sprawi, że nawet bardzo początkujący konstruktorzy będą mieli szansę zauważyć postęp w szybkości budowania! W razie ewentualnych wątpliwością pomogą przejrzyste i proste instrukcje.  W zestawie znajdują się dwie minifigurki LEGO: pilot policji powietrznej i złodziejaszek. Odrzutowiec ma otwierany kokpit, w którym zmieści się figurka i reflektor. Zbudować również można przenośny sejf, w którym złoczyńca chowa swój łup. Odwieczny pościg policjanta ze złodziejem w wersji od Lego City z pewnością zajmie każdego malucha na wiele długich godzin zabawy!

Budowanie z klocków LEGO ma ogromny wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Łączenie i rozłączanie elementów wspomaga umiejętności koordynacyjne i manualne, tzw. małą motorykę dłoni oraz stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności. Zestawy z serii Ninjago pozwalają dzieciom przeżyć na nowo ulubione, bajkowe przygody. Klocki zachęcają do samodzielnej, kreatywnej zabawy i poznawania otaczającego świata. Ponadto, zabawa z LEGO nie kończy się w chwili, gdy zbudowaliśmy dostępne modele, ale może trwać i trwać! Za pomocą klocków maluch może wcielić się w rolę danej postaci i odgrywać wymyślone scenki.

  • Producent: LEGO
  • Seria: City
  • Numer katalogowy: 60206
  • Ilość elementów: 54
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 16cm x 14cm x 5cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: klocki, lego, city