Kategorie

LEGO® City 60160 Mobilne laboratorium

LEGO® City 60160 Mobilne laboratorium
LEGO® City 60160 Mobilne laboratorium LEGO® City 60160 Mobilne laboratorium LEGO® City 60160 Mobilne laboratorium LEGO® City 60160 Mobilne laboratorium
Marka: LEGO
Kod produktu: 60160
Kod EAN: 5702015866279
• Niedostępny
Cena: 167.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® City 60160 Mobilne laboratorium

Dżungla skrywa w sobie wiele tajemnic! Z tego właśnie powodu wyruszyła ekspedycja badawcza LEGO®, składająca się z naukowców i badawczy, która pragnie poznać florę i faunę dżungli, a także tajemnicze świątynie i skarby, które są w nich ukryte. Ekipa porusza się w mobilnym laboratorium. Pojazd jest przystosowany do jazdy w niebezpiecznym terenie – świetnie radzi sobie na grząskich, podmokłych, pokrytych roślinnością ścieżkach w gęstej dżungli. Pojazd ma żółty kolor, trzy pary masywnych opon i przyczepę, wewnątrz której zainstalowano sprzęt badawczy. Mobilne laboratorium ma otwierany dach i boki, co znacznie ułatwia zabawę z klockami. Aby odkryć skarby należy przepłynąć pod wodospadem i, posługując się maczetą, obciąć liść z przodu budynku. Podzielcie się zadaniami! Dwie osoby mogą podpłynąć kajakiem pod wodospad. Ale uwaga! W głębinach czają się groźne krokodyle z wielkimi zębiskami. Jeden z bohaterów musi przyjrzeć się mięsożernej rosiczce z zamykaną „paszczą”, natomiast kierowca powinien pilnować samochodu. 
 
W zestawie:
 
- Pojazd – mobilne laboratorium do zbudowania
- Świątynia z ukrytym skarbem
- Fragment scenerii z wodospadem
- Kajak z wiosłami
- Rosiczka
- Krokodyl
- Cztery Minifigurki LEGO®
- Dodatki: aparat fotograficzny, narzędzia, sprzęt badawczy itp. 
 
Wymiary pojazdu: ok. 18cm x 12cm x 6cm
 
  • Producent: LEGO
  • Seria: City
  • Numer katalogowy: 60160
  • Ilość elementów: 426
  • Wiek dziecka: 7-12
  • Wymiary opakowania: 38cm x 26cm x 7cm
     
LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.