Kategorie

LEGO 10522 DUPLO Zwierzęta na Farmie

LEGO 10522 DUPLO Zwierzęta na Farmie
LEGO 10522 DUPLO Zwierzęta na Farmie
Marka: LEGO
Kod produktu: 10522
• Niedostępny
Cena: 38.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Lego Duplo 10522 Zwierzęta na Farmie

Zestaw umożliwia zabawę w naśladowanie zwierząt z farmy. Wcielenie się role owcy, królika, kozy czy świnki będzie dla dziecka bardzo emocjonujące. Budowanie schronienia dla zwierzątek pozwoli na doskonalenie składania klocków. 
 
Zestaw zawiera:
-  schronienie 8 cm x 12 cm x 6 cm
-  owcę (ok. 5 cm wysokości), kozę (ok. 6 cm wysokości), świnkę i królika (ok. 4 cm wysokości)
-  element przedstawiający kwiat
-  klocki DUPLO


Klocki LEGO DUPLO to idealny zestaw na początek budowania. Mają fantastyczne kolory, które przyciągają uwagę każdego budowniczego. Są dwa razy większe od tych tradycyjnych, dlatego łatwo jest je montować i jest mało prawdopodobne, aby zostały połknięte przez malutkie dzieci.   

  • Ilość elementów: 12
  • Wiek dziecka: 2 -5
  • Seria: DUPLO
  • Nr katalogowy: 10522
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 19 cm x 9 cm x 14 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: duplo, lego