Kategorie

Klocki Lego Disney 41053 Kareta Kopciuszka

Klocki Lego Disney 41053 Kareta Kopciuszka
Klocki Lego Disney 41053 Kareta Kopciuszka
Marka: LEGO
Kod produktu: 41053
• Niedostępny
Cena: 115.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Lego Disney 41053 Kareta Kopciuszka

Przepiękna błękitna kareta ze zdobieniami, zaprzęgnięta do dostojnego białego konia zabierze Kopciuszka na bal do pałacu.

W zestawie znajdziemy również miejsca, w których Kopciuszek może miło spędzić czas razem z księciem (fontanna i ławeczka w parku). Dodatkowo w pudełku znajdziemy skrzynię z akcesoriami Kopciuszka do sprzątania.

Ilość elementów: 274

Wiek dziecka 6-12 lat.

Wymiary opakowania: 34 cm x 19 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.