Kategorie

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Lokomotywa Henio Henry - GDJ55

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Lokomotywa Henio Henry - GDJ55
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Lokomotywa Henio Henry - GDJ55 Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Lokomotywa Henio Henry - GDJ55
Marka: Fisher Price
Kod produktu: GDJ55
Kod EAN: 887961744699
• Niedostępny
Cena: 36.00 PLN 26.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Tomek i Przyjaciele Trackmaster - Lokomotywa Henio z węglarką - GDJ55

Henio (ang. Henry) to jeden z głównych bohaterów uwielbianego przez dzieci na całym świecie serialu animowanego Tomek i Przyjaciele. Jest zieloną lokomotywą, która trafiła na Wyspę Sodor w 1922 roku, zakupiona przez Pana Szyneczkę. Lokomotywa przeżyła mnóstwo przygód. Henio został m.in. zamurowany w tunelu, przemalowany na niebiesko czy upokorzony przez cyrkowego słonia. Fani serialu mogą również pamiętać o licznych awariach lokomotywy i związanych z nimi kłopotami. Był też jedną z trzech lokomotyw (obok Gabrysia i Kuby), która wzięła udział w strajku. Z charakteru Henio jest miły, uprzejmy i bardzo, bardzo pracowity, a każde powierzone mu zadanie stara się wykonać jak najlepiej potrafi.

Lokomotywa z serii Trackmaster jest nieco mniejsza niż wyposażone w napęd modele z tej linii, jednak rozstaw kół jest dokładnie taki sam, jak w przypadku pozostałych kolejek Trackmaster. Henio ciągnie mały wagonik – węglarkę. Lokomotywa może poruszać się po torach Trackmaster napędzana rączką dziecka.

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

  • Producent: Fisher Price
  • Seria: Trackmaster
  • Numer katalogowy: GDJ55
  • Wiek dziecka: 3 +
  • Wymiary opakowania: 19cm x 11,5cm x 3,5cm