Kategorie
Lalka Barbie DTW00 Księżniczka z grą pamięciową
116.00 PLN
(94.31 PLN netto)
54.90 PLN
(44.63 PLN netto)
My Little Pony B3594 Cukrowy Kącik - Cukiernia Pinkie Pie
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
82.00 PLN
(66.67 PLN netto)
Mattel CBN11 Planes 2 Samoloty PULASKI
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster DFJ38 Lokomotywa Piotruś

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster DFJ38 Lokomotywa Piotruś
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster DFJ38 Lokomotywa Piotruś
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DFJ38
• Dostępny
Cena: 49.00 PLN (39.84 PLN netto)
Ilość:  

Fisher Price DFJ38 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Piotruś

Piotruś to zielona lokomotywa z czerwoną podszewką, jeden z głównych bohaterów serialu animowanego Tomek i Przyjaciele. Nasz bohater, tak jak każda lokomotywa na Wyspie Sodor, ma uśmiechniętą buźkę i indywidualne cechy osobowości. Dla każdego małego sympatyka Piotrusia polecamy lokomotywę z napędem na baterie z serii Trackmaster od firmy Fisher Price. Produkt jest szczegółowo wykończony, z uwzględnieniem charakterystycznych zdobień czy numerów seryjnych pojazdu. Do lokomotywy możemy doczepić wagoniki (sprzedawane oddzielnie). Pojazd będzie poruszał się samodzielnie po twardych i gładkich powierzchniach (np. po podłodze lub po stole) oraz po kompatybilnych torach z serii Trackmaster. 

Zabawka pozwoli każdemu małemu fanowi serialu Tomek i Przyjaciele poczuć się jak bohater bajkowego świata Wyspy Sodor. Budowanie torów oraz odgrywanie scenek fabularnych rozwija wyobraźnię oraz zdolności manualne i koordynacyjne. Lokomotywki Trackmaster to podwójna satysfakcja. Z jednej strony pozwalają na niemal nieograniczone możliwości zabawy, a z drugiej strony odznaczają się doskonałą jakością i wykończeniem. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DFJ38
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 21cm x 14cm x 4,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.