Kategorie
Klocki LEGO® NINJAGO® 70624 Cynobrowy Najeźdźca
129.00 PLN
(104.88 PLN netto)
109.00 PLN
(88.62 PLN netto)
STAR WARS Przebudzenie Mocy Figurka 10 cm FLAMETROOPER
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Playmobil 5308 Salon z kominkiem
65.00 PLN
(52.85 PLN netto)
53.00 PLN
(43.09 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster DFJ38 Lokomotywa Piotruś

Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster DFJ38 Lokomotywa Piotruś
Kolejka Tomek i Przyjaciele Trackmaster DFJ38 Lokomotywa Piotruś
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DFJ38
Kod EAN: 887961173871
• Niedostępny
Cena: 49.00 PLN (39.84 PLN netto)

Fisher Price DFJ38 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Piotruś

Piotruś to zielona lokomotywa z czerwoną podszewką, jeden z głównych bohaterów serialu animowanego Tomek i Przyjaciele. Nasz bohater, tak jak każda lokomotywa na Wyspie Sodor, ma uśmiechniętą buźkę i indywidualne cechy osobowości. Dla każdego małego sympatyka Piotrusia polecamy lokomotywę z napędem na baterie z serii Trackmaster od firmy Fisher Price. Produkt jest szczegółowo wykończony, z uwzględnieniem charakterystycznych zdobień czy numerów seryjnych pojazdu. Do lokomotywy możemy doczepić wagoniki (sprzedawane oddzielnie). Pojazd będzie poruszał się samodzielnie po twardych i gładkich powierzchniach (np. po podłodze lub po stole) oraz po kompatybilnych torach z serii Trackmaster. 

Zabawka pozwoli każdemu małemu fanowi serialu Tomek i Przyjaciele poczuć się jak bohater bajkowego świata Wyspy Sodor. Budowanie torów oraz odgrywanie scenek fabularnych rozwija wyobraźnię oraz zdolności manualne i koordynacyjne. Lokomotywki Trackmaster to podwójna satysfakcja. Z jednej strony pozwalają na niemal nieograniczone możliwości zabawy, a z drugiej strony odznaczają się doskonałą jakością i wykończeniem. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DFJ38
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 21cm x 14cm x 4,5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.