Kategorie
HASBRO MARVEL SUPER HERO MASHERS A-BOMB B0874
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Hasbro Transformers C0641 Bumblebee - Robots in Disguise: Combiner Force
149.00 PLN
(121.14 PLN netto)
109.00 PLN
(88.62 PLN netto)
Lalka Barbie w świecie gier DTV96
96.00 PLN
(78.05 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia
Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXT41
• Dostępny
Cena: 24.00 PLN (19.51 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT41 Autobus Bercia

Znacie Bercię? To czerwony autobus – bohaterka serialu animowanego Tomek i Przyjaciele. Jest miła i przyjazna, choć dość często bywa złośliwa wobec lokomotyw, a zwłaszcza wobec Tomka, z którym rywalizuje. Teraz Bercia dostępna także w formie zabawki od firmy Fisher Pricedie-castowego samochodziku, wyprodukowanego w ramach serii Tomek i Przyjaciele Adventures. Bercia będzie cennym okazem w każdej kolejkowej kolekcji, a ponadto urozmaici zabawę i pomoże w odgrywaniu ulubionych serialowych scenek.

Lokomotywy i wagony z najnowszej serii Adventures to małe, die-castowe pojazdy, niezwykle wytrzymałe i szybkie. Są wyposażone w plastikowe zaczepy, dzięki którym można je razem łączyć. Uwaga! Bercia nie posiada zaczepu!

Zbierz wszystkich bohaterów serialu i odgrywaj swoje ulubione scenki, urządzaj wyścigi i szalej po torach!

Tomek i Przyjaciele to animowany serial, który opowiada o przygodach mieszkańców Wyspy Sodor – lokomotyw i pojazdów, które ciężko pracują i przeżywają razem wspaniałe przygody. Każda z lokomotyw posiada odmienne cechy charakteru i wyróżnia się osobowością. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXT41
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19.1 cm x 3.7 cm x 11,5 cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.