Kategorie

Kolejka Drewniana z Drogą 80 elementów BigJigs BJT021

Kolejka Drewniana z Drogą 80 elementów BigJigs BJT021
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT021
Kod EAN: 691621090213
• Niedostępny
Cena: 299.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana z Ukladem Drogowym BJT021

Ten zestaw kolejki drewnianej jest odpowiedni dla miłośników zarówno transportu drogowego jak i kolejowego. Posiada on zarówno system torów, jak i dróg. Pakiet posiada dwa mosty, a pod jednym z nich ciagnie się droga. Kierowcy samochodów muszą wykazać się cierpliwoscią, czekając na podniesienie sie szlabanu na przejeździe kolejowym. Trasa kolejowa prowadzi nie tylko przez miasto, ale także przez wieś. Cały zestaw wyposażony został w wiele elementów sceneri tj. figurki ludzi, budynki, drzewa, znaki. Duża liczba akcesoriów sprawia, że dzieci chcą sie nimi bawić bez końca, rozwijając przy tym zarówno koordynację wzrokowo-ruchową jak i swoją zręczność.  Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

 

Ilość elementów: 80

Producent: BigJigs

Wiek dziecka: 3+

Nr katalogowy: BJT021

Wymiary opakowania: 52 cm x 36 cm x 9 cm

Wymiary po ułożeniu: 116 cm x 75 cm

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.