Kategorie
Fisher Price DPW41 Sterowana Gąsieniczka - Element kierujący W LEWO
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
9.00 PLN
(7.32 PLN netto)
Playmobil Family Fun 9063 Basen dla fauny morskiej
54.00 PLN
(43.90 PLN netto)
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
Playmobil 5386 History - Piramida faraona
265.00 PLN
(215.45 PLN netto)
229.00 PLN
(186.18 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie
Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FHM72
Kod EAN: 887961525564
• Dostępny
Cena: 269.00 PLN (218.70 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie 

Bohaterowie animowanego serialu Tomek i Przyjaciele pracują nie tylko na kolei, ale także w porcie, przy załadunku i rozładunku statków transportowych. Na wybrzeżu, w pocie czoła, pracuje żuraw Karolek. Zielony dźwig ma ręce pełne roboty. Każdego dnia przenosi wielkie, ciężkie skrzynki z okrętów na wagony lokomotyw, które następnie wędrują w głąb Wyspy Sodor. Drewniany dźwig, z wysięgnikiem sterowanym za pomocą czerwonego pokrętła, stoi na platformie, do której podepniemy tory. W zestawie znajduje się także łódka transportowa z zamontowanym półprzezroczystym zbiornikiem oraz z trzema ładunkami w formie prostokątnych skrzyneczek z napisami. Do kompletu dołączono figurkę robotnika, który pracuje w porcie.  

Nowa seria kolejek drewnianych z serii Tomek i Przyjaciele to lokomotywy, pojazdy, sprzęty i zestawy tylko w części pokryte farbami i lakierami. Producent stawia na naturalność, odwołując się do klasycznych, drewnianych zabawek. Dźwig Karol ma także kilka plastikowych części – między innymi ramię i pokrętło regulacyjne. 

Wszystkie produkty kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele są kompatybilne z systemami kolejek największych firm, takich jak BRIO, BigJigs, Woodyland czy Maxim.

Tomek i Przyjaciele to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach mieszkających i pracujących na Wyspie Sodor lokomotyw. Każdy z bohaterów posiada niezwykłą osobowość i odmienne cechy charakteru. Animacja uczy dzieci szacunku do pracy, pilności oraz wartości takich jak przyjaźń. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FHM72
  • Seria: Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • W zestawie: 7 elementów 
  • Wymiary opakowania: 36cm x 28cm x 14cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.