Kategorie
Hot Wheels Star Wars Statek kosmiczny X-Wing Fighter CGW67
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
Barbie Dreamtopia DYX32 Pałac w Krainie Słodkości
464.00 PLN
(377.24 PLN netto)
177.00 PLN
(143.90 PLN netto)
Dumel Discovery Light 2085 Lampka Pochodnia w Moim Domu
62.00 PLN
(50.41 PLN netto)
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie
Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FHM72
• Dostępny
Cena: 269.00 PLN (218.70 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele FHM72 Dźwig Karolek w porcie 

Bohaterowie animowanego serialu Tomek i Przyjaciele pracują nie tylko na kolei, ale także w porcie, przy załadunku i rozładunku statków transportowych. Na wybrzeżu, w pocie czoła, pracuje żuraw Karolek. Zielony dźwig ma ręce pełne roboty. Każdego dnia przenosi wielkie, ciężkie skrzynki z okrętów na wagony lokomotyw, które następnie wędrują w głąb Wyspy Sodor. Drewniany dźwig, z wysięgnikiem sterowanym za pomocą czerwonego pokrętła, stoi na platformie, do której podepniemy tory. W zestawie znajduje się także łódka transportowa z zamontowanym półprzezroczystym zbiornikiem oraz z trzema ładunkami w formie prostokątnych skrzyneczek z napisami. Do kompletu dołączono figurkę robotnika, który pracuje w porcie.  

Nowa seria kolejek drewnianych z serii Tomek i Przyjaciele to lokomotywy, pojazdy, sprzęty i zestawy tylko w części pokryte farbami i lakierami. Producent stawia na naturalność, odwołując się do klasycznych, drewnianych zabawek. Dźwig Karol ma także kilka plastikowych części – między innymi ramię i pokrętło regulacyjne. 

Wszystkie produkty kolejki drewnianej Tomek i Przyjaciele są kompatybilne z systemami kolejek największych firm, takich jak BRIO, BigJigs, Woodyland czy Maxim.

Tomek i Przyjaciele to popularny serial animowany dla dzieci, który opowiada o przygodach mieszkających i pracujących na Wyspie Sodor lokomotyw. Każdy z bohaterów posiada niezwykłą osobowość i odmienne cechy charakteru. Animacja uczy dzieci szacunku do pracy, pilności oraz wartości takich jak przyjaźń. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FHM72
  • Seria: Kolejka drewniana Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • W zestawie: 7 elementów 
  • Wymiary opakowania: 36cm x 28cm x 14cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.