Kategorie

Kolejka Drewniana Ósemka 40 elementów BigJigs BJT012

Kolejka Drewniana Ósemka 40 elementów BigJigs BJT012
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT012
Kod EAN: 691621090121
• Dostępny
Cena: 122.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT039 Ósemka

Ten zestaw kolejki drewnianej jest bardzo interesujący dzięki swojemu kształtowi systemu torów. Trasa ułożona w ósemkę wiedzie zarówno  pod mostem ja i na nim. Pociąg najpier musi z mozołem wyjechać na szczyt mostu, by potem swobodnie z niego zjechać. Daje to ogromną frajdę podczas zabawy. Zestaw zawiera również elementy scenerii, które urealistyczniają otoczenie jak i urozmaicają zabawę. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT012
  • Ilość elementów: 40
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary po ułożeniu: 104 cm x 46 cm
  • Wymiary opakowania: 52 cm x 36 cm x 9 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.