Kategorie

BigJigs - Kolejka Drewniana dla dziewczynki 75 elementów - BJT023

BigJigs - Kolejka Drewniana dla dziewczynki 75 elementów - BJT023
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT023
Kod EAN: 691621090237
• Dostępny
Cena: 269.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana dla dziewczynki BJT023

Ten zestaw kolejki drewnianej został stworzony z myślą o dziewczynkach. Kolorystyka elementów kolejki odpowiada ulubionym barwom każdej małej damy. W skład zestawu oprócz torów wchodzą: zajezdnia, most, dwa łuki, pociąg, chelikopter, oraz specjalne miejsce do lądowania. Dodatkowo kolejka drewniana wyposażona jest w elementy scenerii, które urealistyczniją otoczenie. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT023
  • Ilość elementów: 75
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 42 cm x 34 cm x 8 cm
  • Wymiary po ułożeniu: 114 cm x 70 cm.

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.