Kategorie

K'NEX Klocki konstrukcyjne 45510 Imagine - Szybkie pojazdy 96 el.

K'NEX Klocki konstrukcyjne 45510 Imagine - Szybkie pojazdy 96 el.
K'NEX Klocki konstrukcyjne 45510 Imagine - Szybkie pojazdy 96 el. K'NEX Klocki konstrukcyjne 45510 Imagine - Szybkie pojazdy 96 el. K'NEX Klocki konstrukcyjne 45510 Imagine - Szybkie pojazdy 96 el. K'NEX Klocki konstrukcyjne 45510 Imagine - Szybkie pojazdy 96 el. K'NEX Klocki konstrukcyjne 45510 Imagine - Szybkie pojazdy 96 el. K'NEX Klocki konstrukcyjne 45510 Imagine - Szybkie pojazdy 96 el.
Kod produktu: 45510
Kod EAN: 744476455109
• Niedostępny
Cena: 33.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

K'NEX Klocki Konstrukcyjne 45510 Imagine - Szybkie pojazdy 

W zestawie Imagine – Szybkie pojazdy  znajdziemy 96 kolorowych, plastikowych elementów, w tym prętów, złączy, przekładek i dodatkowych części (np. kół). Z tego zestawu zbudujemy aż 10 różnych modeli wyścigowych samochodów i pojazdów. Do środka dołączono książeczkę z instrukcjami budowania.

Każdy element ma swój kształt i kolor. Korzystając z książeczki instruktażowej, należy postępować zgodnie z kolejnością numerów. Spoglądając na zdjęcie należy odszukać konkretne elementy, a następnie je ze sobą połączyć.  

Od wielu lat klocki podbijają rynek zabawek! Dzieci i rodzice coraz częściej sięgają po zabawki, które rozwijają kreatywność, wyobraźnię i umiejętności manualne. Klocki drewniane, plastikowe, magnetyczne, konstrukcyjne, gumowe, piankowe, LEGO® czy Playmobil – opcji jest wiele, a wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą nową propozycją są plastikowe klocki konstrukcyjne K’NEX. Pomysłodawcą nowego systemu klocków był Amerykanin Joel Glickman, który pewnego razu został zaproszony na wesele. Siedząc przy weselnym stole, uginającym się od pysznych potraw, zaczął bawić się plastikowymi słomkami do napojów. Pomysł sam wpadł mu do głowy – zaprojektujmy klocki dla dzieci, których system połączeń będzie opierał się na plastikowych patyczkach i złączach. Po wielu pracach i modyfikacjach stworzono finalną wersję klocków K’NEX, które bardzo szybko odniosły sukces na rynku amerykańskim i europejskim.

Klocki K’NEX dzielą się na trzy typy: plastikowe pręty o różnej długości, obracające się złącza z różną ilość otworów oraz cegiełki (dodawane do zestawów od 2008 roku).

Klocki K’NEX mogą być wykorzystane do budowany niezliczonych ilość konstrukcji, budynków, maszyn, pojazdów, robotów, samolotów, helikopterów itd. Podczas zabawy dzieci mogą korzystać z gotowych pomysłów lub tworzyć własne projekty i modele. Zabawa niesamowicie stymuluje wyobraźnię i kreatywność, ale ćwiczy także umiejętności manualne i koordynacyjne. Ta wyjątkowa zabawka jest lubiana przez maluchy i doceniania przez rodziców, pedagogów i nauczycieli i do dziś zdobyła wiele prestiżowych nagród.  

  • Producent: K'NEX
  • Numer katalogowy: 45510
  • Wiek dziecka: 5-10
  • Ilość elementów: 96
  • Wymiary opakowania: 15,5cm x 15,5cm x 5cm