Kategorie

Klocki LEGO Friends 41030 Stoisko z Lodami

Klocki LEGO Friends 41030 Stoisko z Lodami
Klocki LEGO Friends 41030 Stoisko z Lodami
Marka: LEGO
Kod produktu: 41030
• Niedostępny
Cena: 37.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Klocki Lego Friends 41030 Stoisko z Lodami

W piękny słoneczny dzień w parku Heartlake City Olivia rozstawia stoisko z lodami obok ładnej fontanny. Na pyszne lody czekoladowe i truskawkowe jest wielu chętnych. Przed powrotem do domu na koniec pracowitego dnia, koniecznie trzeba wrzucić do fontanny parę monet na szczęście i pomóc Olivii wysłać list. 
 
Lodowy rower dysponuje zdejmowanym stoiskiem z lodami, obracającymi się kołami, przenośną lodówką z otwieraną pokrywką i parasolem.
 
Zestaw zawiera:
-  minilaleczkę Olivię
-  lodowy rower
-  fontannę
-  stół piknikowy z ławką oraz skrzynka na listy
-  akcesoria to: lodowe rożki, lody włoskie o smaku truskawkowym i czekoladowym, lodowy lizak, butelka wody, monety i list
 
Klocki LEGO FRIENDS to seria przeznaczona dla dziewczynek. Rozbudzi wyobraźnię, kreatywność i dostarczy mnóstwo dobrej zabawy. Każda dziewczynka może dołączyć do przyjaciółek z Heartlake City i aktywnie spędzać z nimi czas. Przekona się, że dziewczyny nigdy się nie nudzą bawiąc się kolekcją LEGO FRIENDS!
  • Ilość elementów: 98
  • Wiek dziecka: 5 -12
  • Seria: Friends
  • Nr katalogowy: 41030
  • Producent: LEGO
  • Wymiary lodowego roweru: 3 cm x 4 cm x 1 cm
  • Wymiary fontanny: 5 cm x 5 cm x 4 cm 
  • Wymiary stołu piknikowego z ławką: 3 cm x 8 cm x 3 cm 
  • Wymiary stoiska z lodami: 6 cm x 5 cm 3 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.