Kategorie
Monster High DVH72 Lalka Zelektryzowana Frankie Stein
98.00 PLN
(79.67 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka blondynka DYN93
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Mattel CBN10 Planes 2 Samoloty 2 Disney - LAWINA
40.00 PLN
(32.52 PLN netto)
28.00 PLN
(22.76 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Hasbro TRANSFORMERS C1341 The Last Knight - MEGATRON

Hasbro TRANSFORMERS C1341 The Last Knight - MEGATRON
Hasbro TRANSFORMERS C1341 The Last Knight - MEGATRON Hasbro TRANSFORMERS C1341 The Last Knight - MEGATRON
Marka: Hasbro
Kod produktu: C1341
• Niedostępny
Cena: 309.00 PLN (251.22 PLN netto)

Hasbro TRANSFORMERS C1341 The Last Knight - MEGATRON

Fani Transformersów zapewne pamiętają, że Megatron był kiedyś bliskim przyjacielem przywódcy Autobotów – Optimusa Prime’a. Pomiędzy przyjaciółmi narodził się konflikt, a Megatron zmienił się nie do poznania, ujawniając swe bezwzględne okrucieństwo i żądzę władzy. W ostatnim filmie z serii Transformers – The Last Knigt dawni przyjaciele znów zmierzą się w ostatecznej walce. Kto wygra?

Figurka Megatrona transformuje się do odrzutowca w 20 krokach. Świetna zabawa gwarantowana podczas odtwarzania filmowych scenek!

Transformers to popularna rasa inteligentnych i zaawansowanych technicznie robotów, zamieszkująca planetę Cybertron.  Roboty posiadają zdolność transformacji – przekształcenia siebie w inne formy np. pojazdy. Postaci Transformersów wywodzą się z serii zabawek od firmy Hasbro, która produkuje serie od ponad 20 lat. Wielu seriom towarzyszą premiery nowych komiksów, filmów animowanych czy seriali dla dzieci. 

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: C1341
  • Seria: Transformers/The Last Knight
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 28cm x 24cm x 10cm
     

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak MonopolyScrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. Transformery wywodzą się z serii zabawek tworzonych przez Hasbro i Takarę. Zazwyczaj są podzieleni na dwie frakcje: Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime’a i Decepticony rządzone przez Megatrona. Przez ponad 20 lat powstało wiele serii zabawek, których pojawieniu się często towarzyszyły nowe seriale animowane oraz komiksy.