Kategorie
HASBRO MARVEL SUPER HERO MASHERS A-BOMB B0874
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dumel Digi Birds Śpiewające Ptaszki - Ptaszek w Klatce seria 3
46.00 PLN
(37.40 PLN netto)
45.00 PLN
(36.59 PLN netto)
Barbie Dreamtopia DYX31 Zestaw lalka + pojazd - Karoca Krainy Słodkości
205.00 PLN
(166.67 PLN netto)
134.00 PLN
(108.94 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Hasbro TRANSFORMERS C1339 The Last Knight - OPTIMUS PRIME

Hasbro TRANSFORMERS C1339 The Last Knight - OPTIMUS PRIME
Hasbro TRANSFORMERS C1339 The Last Knight - OPTIMUS PRIME Hasbro TRANSFORMERS C1339 The Last Knight - OPTIMUS PRIME
Marka: Hasbro
Kod produktu: C1339
• Dostępny
Cena: 309.00 PLN (251.22 PLN netto)
Ilość:  

Hasbro TRANSFORMERS C1339 The Last Knight - OPTIMUS PRIME

Optimus Prime to postać z uniwersum Transformers, jest przywódcą Autobotów. Ma świetne zdolności bojowe i jest bardzo inteligentny. Spośród innych robotów wyróżnia się cechą współczucia. Jego charakter sprawia, że ciągle walczy w obronie słabszych i mniejszych, często poświęcając swoje życie (zazwyczaj zostaje przywrócony do życia).

Jak wygląda Optimus Prime? Jest czerwono – niebieskim robotem o masywnych ramionach i nogach. Jest wyposażony w niebieską maskę.

Nowy Optimus Prime z serii The Last Knight od firmy Hasbro może zmienić się w pojazd – ciężarówkę. Jego transformacja przebiega w 20 krokach. Zabawka inspirowana jest najnowszym filmem The Last Knight, w którym Optimus musi zmierzyć się z Megatronem.  

Transformers to popularna rasa inteligentnych i zaawansowanych technicznie robotów, zamieszkująca planetę Cybertron.  Roboty posiadają zdolność transformacji – przekształcenia siebie w inne formy np. pojazdy. Postaci Transformersów wywodzą się z serii zabawek od firmy Hasbro, która produkuje serie od ponad 20 lat. Wielu seriom towarzyszą premiery nowych komiksów, filmów animowanych czy seriali dla dzieci. 

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: C1339
  • Seria: Transformers/The Last Knight
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 28cm x 24cm x 10cm
     

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak MonopolyScrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. Transformery wywodzą się z serii zabawek tworzonych przez Hasbro i Takarę. Zazwyczaj są podzieleni na dwie frakcje: Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime’a i Decepticony rządzone przez Megatrona. Przez ponad 20 lat powstało wiele serii zabawek, których pojawieniu się często towarzyszyły nowe seriale animowane oraz komiksy.