Kategorie

Fisher Price – Interaktywny Leniwiec - Linkimals – GHY92

Fisher Price – Interaktywny Leniwiec - Linkimals – GHY92
Fisher Price – Interaktywny Leniwiec - Linkimals – GHY92 Fisher Price – Interaktywny Leniwiec - Linkimals – GHY92 Fisher Price – Interaktywny Leniwiec - Linkimals – GHY92 Fisher Price – Interaktywny Leniwiec - Linkimals – GHY92 Fisher Price – Interaktywny Leniwiec - Linkimals – GHY92
Marka: Fisher Price
Kod produktu: GHY92
Kod EAN: 887961807028
• Dostępny
Cena: 139.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Fisher Price – Interaktywny Leniwiec - Linkimals – GHY92

Czas na naukę połączoną z zabawą! Twojemu maluszkowi pomoże w tym interaktywny leniwiec, który świeci, mówi i śpiewa. Leniwiec wciągnie Twoje dziecko w naukę kolorów, liczenia, literek i przeciwieństw. Czekają na nie wesołe gry, migoczące światełka i taneczne ruchu do melodii granych przez zabawkę. Leniwiec potrafi także klaskać w rytm muzyki.

Dzięki zabawie dziecko rozwinie umiejętności motoryczne oraz poprawi myślenie. Leniwiec ma także przyjaciół: Łosia, Lamę, Jeża i Wydrę, które w grupie rosną w siłę! Gdy zabawki rozpoznają się nawzajem, zaczną wspólnie świecić, mówić i śpiewać, co z pewnością wywoła uśmiech na twarzy ciekawego świata maluszka.

Właściwości zabawki:

  • Mówi i śpiewa w języku polskim
  • Klaszcze w rytm muzyki
  • Kolorowe światełka na brzuchu zabawki zaciekawią Twojego malucha
  • Reaguje na dotyk
  • Synchronizuje się z pozostałymi zabawkami z serii Linkimals

Do poprawnego działania produktu wymagane są 4 baterie AA 1,5V – dołączone do zestawu.

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: GHY92
  • Wiek dziecka: 9 miesięcy+
  • Wymiary opakowania: 27,5 cm x 26 cm x 14,5 cm

Firmę Fisher Price stworzyli wspólnymi siłami Irving Price I Helen Schelle w 1930 roku. Wiele osób nie wierzyło w ich sukces ze względu na początek wielkiego kryzysu. Jednak zabawki Fisher Price zyskały renomę ze względu na swoją oryginalność, zjawiskowość i niepowtarzalny styl. Siedziba firmy mieści się w miasteczku East Auroraw w hrabstwie Erie, w stanie Nowy Jork. Fisher Price jest jednym z wiodących producentów wyposażenia i zabawek dla niemowląt oraz przedszkolaków. Przedsiębiorstwo dba o to, aby jego produkty zapewniały wartościową zabawę, były pomysłowe i solidnie wykonane, a także by zapewniały dobry stosunek wartości użytkowej do ceny. Obecnie właścicielem Fisher Price’a jest firma Mattel, która jest aktualnie największym producentem zabawek na świecie, ale też prowadzi działalność charytatywną. Firma ciągle poszerza swoją działalność, obecnie działa w 145 krajach i wytwarza zabawki w ponad 37 różnych językach.