Kategorie
Mattel Planes Samoloty Disney - figurka KOWADŁO Leadbottom X9459
40.00 PLN
(32.52 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dumel Digi Birds śpiewające ptaszki 88287 kolekcja limitowana - POLEK
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
19.00 PLN
(15.45 PLN netto)
Cars 2 Auta Mattel DPL07 Zdalnie sterowany Zygzak McQueen
259.00 PLN
(210.57 PLN netto)
86.00 PLN
(69.92 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Fisher Price FBK19 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Niewidzialny Merlin

Fisher Price FBK19 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Niewidzialny Merlin
Fisher Price FBK19 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Niewidzialny Merlin Fisher Price FBK19 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Niewidzialny Merlin
Marka: Fisher Price
Kod produktu: FBK19
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN (80.49 PLN netto)

Fisher Price FBK19 Kolejka Tomek Trackmaster - Lokomotywa Niewidzialny Merlin

Niewidzialny Merlin to jeden z bohaterów popularnego serialu animowanego dla dzieci Tomek i Przyjaciele. Jest to srebrna, lśniąca lokomotywa, która odbija otoczenie niczym lustrzana powierzchnia. Jako bohater, Merlin jest bardzo pewny siebie i ufny w swoją moc niewidzialności. Tomek poznał bohatera będąc w nie lada opałach, a lokomotywa pomogła mu znaleźć drogę powrotną na Wyspę Sodor.

Jako lokomotywa Merlin został wykreowany przez twórców bajki na wzór historycznej Sir Gillemere, a w 1943 roku wyposażono go w trzy kominy, z których buchały wielkie kłęby pary.

Lokomotywka Niewidzialny Merlin z napędem na baterie to zabawka wyprodukowana w ramach serii Tomek i Przyjaciele Trackmaster od firmy Fisher Price. Są to duże lokomotywy wykonane z plastiku, które poruszają się wyłącznie po torach z tej samej lini. Do Merlina doczepiono dwa wagoniki – jeden z węglem, a drugi z urządzeniem.

Lokomotywy z serii Tomek i Przyjaciele to podwójna satysfakcja. Z jednej strony świetnie odwzorowują bohaterów serialu animowanego, który jest kochany przez dzieci na całym świecie. Z drugiej strony firma zapewnia świetną jakość wykonania produktów. Wszystkie produkty z serii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. 

Tomek i Przyjaciele to telewizyjny serial dla dzieci, który opowiada o życiu, pracy i przygodach dzielnych lokomotyw z Wyspy Sodor, z których każda reprezentuje odmienną osobowość. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: FBK19
  • Seria:Trackmaster - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 35,5cm x 9cm x 5cm

Fisher-Price to amerykańska firma, produkująca zabawki zarówno większych, jak i mniejszych dzieci, które ukończyły zaledwie kilka miesięcy. Firma oferuje bardzo dobrej jakości zabawki edukacyjne dla maluszków, które rozwijają wyobraźnię, pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę o świecie, jednocześnie bawiąc oraz sprawiając radość.