Kategorie
HASBRO MARVEL SUPER HERO MASHERS A-BOMB B0874
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka brunetka DYN94
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
Tomy L62005 Dobry Dinozaur - Mała Figurka Sam
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
25.00 PLN
(20.33 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

BigJigs BJ415 Farma Drewniana

BigJigs BJ415 Farma Drewniana
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJ415
• Dostępny
Cena: 109.00 PLN (88.62 PLN netto)
Ilość:  

BigJigs - Farma Drewniana

Edukacyjna farma urozmaici zabawę i pozwoli dziecku poznać tajniki życia na wsi. Jest ona idealna dla tych, którzy kochają zwierzęta i łono natury. Rolnik i jego żona potrzebują pomocy. Trzeba nakarmić wszystkie zwierzęta, w tym kaczkę, owcę, świnię, krowę, kurę i konia. Nad zwierzętami czuwa pies, który uwielbia wylegiwać się w budzie. Rolnik posiada odpowiednie sprzęty, które ułatwiają mu pracę w polu np. traktor, taczki, widły i łopatę. Od czasu do czasu gospodarz musi wykosić trawę na terenie posiadłości z pomocą kosiarki. Gospodyni ma mały ogródek z warzywami ogrodzony płotkami, by zwierzęta nie deptały roślin. Zestaw wykonano z wysokiej jakości drewna, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata. Podstawa składa się z 6 puzzli, jej wielkość po ułożeniu wynosi 40 cm x 50 cm. 

W zestawie znajdują się figurki gospodarza i gospodyni, 2 kur, 2 świnek, konia, 2 kaczek, 2 krówek, owieczki, psa i kota, stawu, budynek stajni i kurnika, grządki z marchewkami i kapustą, 8 płotków, widły, łopatę, budę, wiatrak, drabinę, wiaderko.

  • Ilość elementów: ok. 36
  • Producent: BigJigs Toys
  • Wiek dziecka: 3+
  • Nr katalogowy:  BJ415
  • Wymiary opakowania: 38 cm x 24 cm x 13 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm w Wielkiej Brytanii zajmująca się projektowaniem przede wszystkim drewnianych zabawek. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawki ponadto wykonywane są z ogromną precyzją i starannością, dzięki czemu spełniają nawet najostrzejsze normy zagranicznych rynków. W trosce o środowisko opakowania pochodzą w 100% z recyklingu, a w procesie produkcji  wykorzystuje się głównie drewno kauczukowe i lipowe, pokrywane wyłącznie nietoksycznymi farbami i lakierami. W ofercie firmy BigJigs znajdziemy zarówno zabawki edukacyjne, jak i lalki z akcesoriami oraz różnego rodzaju gry. Przedsiębiorstwo to proponuje również swoim klientom plastikowe zabawki dla niemowląt. Zabawki firmy BogJigs produkowane są z myślą o dzieciach: rozwijaniu ich logicznego myślenia, pobudzania wyobraźni oraz ćwiczeniu koordynacji  wzrokowo-ruchowej.