Kategorie

Elastyczny Tor do kolejek drewnianych 36 cm BigJigs BJT164

Elastyczny Tor do kolejek drewnianych 36 cm BigJigs BJT164
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT164
Kod EAN: 691621091647
• Dostępny
Cena: 32.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT164 Elastyczne Tory

 W zestawie znajdują się dwa tory o długości 36 cm. Ich elastyczność pozwala na mobilne łączenie dwóch końców torów. Takie tory są szczególnie użyteczne w sytuacji, gdy nie da się dopasować poszczególnych elementów do siebie tak, aby idealnie ze sobą współgrały. Każdy pasjonat kolejek dobrze wie, że nierówne łączenia powodują wykolejanie się pociągów. Elastyczne tory umożliwią łączenie tras kolejowych nawet tych najbardziej pokrzywionych, dzięki czemu można tworzyć ciekawe projekty tras.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Nr katalogowy: BJT164
  •  Iliśc elementów: 2
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 40 cm x 9 cm x 2 cm

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.